www.sudzibas.lv TSC Serviss Slikts serviss, bojā ierīces

TSC Serviss - Slikts serviss, bojā ierīces

Tika nodots portatīvais dators uz garantijas remontu. Tika atzīts, ka nedarbojas datora lietotāja vainas dēļ. Tika veikta diagnostika par kuru tika pieprasīta samaksa, jo atzīta lietotāja vaina. Tā kā par remontu tika piedāvāta astronomiska summa, tika pieņemts lēmums, ka šajā servisā datoru netaisīsim. Neskatot to, ka ierīce tika atdota atpakaļ ar vizuāliem bojājumiem, izrādās, ka diagnostikas laikā ir noplēsti kontakti, par kuriem netika brīdināts. Uz sadarbību šī kompānija nenāk, attieksme ir slikta pret klientiem. Izskatās, ka kontakts ir nevis saplēsts, bet nogriezts ar šķērēm. Sazinoties ar servisu, apkalpošanas speciālists Nepalīdz rast risinājumu, bet gan lasa iepriekš sarakstītu tekstu. Vai tiešām vairs nav nekādas cieņas pret patērētājiem? Ja ir iespējams, iesaku izvairīties no šīm kompānijām.

13.02.2020

St