www.sudzibas.lv TSC autorizēts serviss Garantijas remonta laiks tiek atkārtoti pagarināts

TSC servisa centrs/ garantijas remonts Apple Iphone SE telefonam - Garantijas remonta laiks tiek atkārtoti pagarināts

Nodevu telefonu garantijas remontā sakarā ar bojājumu- nedarbojās pie skārienjutīgais ekrāns. Plānotais remonta ilgums- 2 nedēļas. Pašlaik tiek pagarināts garantijas remonta laiks jau 2. reizi vēl uz 1 nedēļu. Uzskatu, ka tā ir negodīga attieksme pret klientu.

D Domaataajs 24.04.2020

c

D Domaataajs 24.04.2020

Plānots (nevis apsolīts, noslēgts līgums vai kā tā) termiņš - 2 nedēļas.
Iespējams, detaļas nav uz vietas. Ir taču iespēja piezvanīt, noskaidrot. Bez detaļām arī īsti nesataisīsi. Gan jau arī cilvēku skaits darba vietā samazināts. Iemesli dažādi, vismaz pasaka, ka pagarina, nevis uz 3 mēnešiem noplaukst.
Ar TSC, cik sanācis sadarboties, ļoti korekti un savlaicīgi viss bijis.