www.sudzibas.lv TSC DUALS, Motor Gold Nekvalitatīva produkcija

TSC DUALS, Motor Gold - Nekvalitatīva produkcija

Nepērciet Motor gold eļļas, jo tajās ir kaut kādas nogulsnes, kas rada uzskatu ka šī eļļa ir salieta kannās kaut kur Lietuvā no Krievijas atvestā eļļa.

D duals 02.03.2011

Šī ir konkurentu antireklāma.Ja, kādam māc šaubas par kvalitāti, vai kur ši eļļa ir pildīta, tad visu šo informāciju var saņemt pie izplatītāja.

T ToAšais 02.03.2011

Visticamāk tā ir leišu vai poļu krutka, kur eļlās piedevas tiek pievienotas neievērojot tehnoloģijas.

A Arturs 29.04.2011

Izplatītājs var pasniegt tādu info kāda viņam ir izdevīga, neviens neies rakt sev bedri, tad lai duals paskaidro kāpec penasol un motor gold eļļām ir vienādi svītru kodi, pat līdzīgas mājas lapas, kur ražotājs ir viens un tas pats . tad sanāk ka motor gold eļļai tas pats penasols,

J ju 18.07.2011

normāla eļļa...nebij problēmu