Trufit.eu - Krāpšana

Sliktākais interneta veikals kurā varat iepirkties,preces nesaņemsiet un attieksme graujoša.
Stāsts sīkāk ir tāds,ka bija izsludinātas Black Friday atlaides, tika veikts pasūtījums un uzreiz arī apmaksāts viņu pašu sastādītais rēķins, bet neilgi pēc tam kad biju samaksājis man e-pastā uzrakstīja veikala pārstevis ka nekādu atlaižu neesot bijis, tā esot sistēmas kļūda lai maksājot pilnu summu! Līdz šim neko neesmu saņēmis. NEIESAKU ŠO VEIKALU NEVIENAM!!!

E

V ValtsR 15.11.2017

Trufit ir Latvijā noteikti visuzticamākais sporta uztura veikals. Esmu iepircies tur jau vizmaz rizes ~15-20 pēdējo dažu gadu laikā un nekad nav bijušas nekādas problēmas, ko nevar teikt par citām škietami populārām vietnēm.. Var jau būt, ka kļūdas pieļauj arī viņi, bet te vairāk smako pēc konkurentu pirksta, jo es arī iepirkos Black Friday pagājušajā gadā un saņemu super atlaidi un viss bija ok. Hey, domājiet paši, bet iesaku neņemt vērā šo sūdzību!