Tronis jewellery

Magazin nahoditsja v Spice,mne kupili muz podarok na 8 marta,sergi v viwe upomjanutom magazine,pri polucenii podarka ja obnaruzila sto osna sejozka slomana, 30 minuti posle pokupki ja vernulas v magazin,ja poprasila li bo pomenjat libo otdat dengi,mne predlazili sdelat remont, ja u devilas ja sergi daze ne razu ne odela kakoj remont,osmotrev ih tovar menja nicevo ne ustroilo ja poprasila vernut dengi,na sto mne otvetili DENGI NE VERNUT,i skazali sto atpravjat na ekspertizu vopwe ja prenesla NEZOLOTO,i moj muz ih smolamal,takoe hamskoe opsluzivanie ne v dewovim magazine prosto uzas!!!!!

K Karīna 08.10.2011

Tur vispār drausmiga attiekme gan pret klientiem no vadibas puses, gan pret personālu.Alga minimālā pārējo aploksnē...maksā kad grib un velk nost cik grib.Personālam liek melot klientiem par izstrādājumiem.Aizgāju no turiemnes prom.Un esmu priecīga.