www.sudzibas.lv Trodex Izdzēš datus no telefona remonta laikā

Trodex - Izdzēš datus no telefona remonta laikā

Nododot telefonu garantijas remontā darbiniece Inese Ozola nepiedāvāja iespēju (maksas) pārkopēt un sagalabāt datus, tikai noteica, ka remontējams mikrofons un tad jau dati nepazudīšot. Saņemot atpakaļ mobilo telefonu, jaunietis paziņoja, ka klienta rīcības dēļ telefons neesot remontējams, tad tomēr nostiprināja SIM karti ar mazu nopļēstu papīriņu un telefonu atdeva, tomēr no tā bija pazuduši visi dati, t.i. ap 350 svarīgi kontakti. Nekādi komentāri vai atvainošanās nesekoja, jo klients esot brīdināts.

E

Likumsargs 27.07.2012

Kā mani besī mūsdienu cilvēku stulbums un idiotisms! Pirms raksti sūdzības iepazīsties ar garantijas servisa noteikumiem! Šajos noteikumos noteikti ir punkts, kurā rakstīts, ka remonta uzņēmums negarantē datu saglabāšanu!
Turklāt, ja jau nesi telefonu uz remontu, tad vajadzēja pārkopēt kontaktus datorā un pēc remonta iekopēt atpakaļ!

Nu bet Latviešiem jau patīk vainot citu, jo savu stulbumu atdzīt nevar un nemāk!
Kaut han 99% gadījumu vainīgs ir pats sūdzības rakstītājs!

Nu sāciet taču beidzot loģiski domāt un ieslēdziet smadzenes, ja tādas vēl ir!

Sardele 27.07.2012

Īsti vīri backupus netaisa. :D ... LOL.

L [email protected] 05.01.2013

Man ir līdzīga sitruācija ar veikalu Rēzeknē. Kad nedarbojās pēdējo zvanīto nr. taustiņš un sensors. aiznesu telefonu uz veikalu, man teica, ka jāatjauno rūpnīcas uzstādījumi, pats pārdevējs "atjaunoja" un visi kontakti bija pazuduši !! super