www.sudzibas.lv Trīs partneri SIA autoserviss Slikts serviss, krāpniecība

Trīs partneri SIA autoserviss - Slikts serviss, krāpniecība

Tikko nodota automašīna servisam defketēt un novērst peoblēmu, mašīna vairs nevarēja iedarbināt. Visas pazīmes ka kaut kas nav ar elektroniku.
Serviss mēnesi vilka remontu, nomainīja degvielas sūkni ( kas nebija jādara), un beigās konstatēja ka tiešam vaina ir vienā no kontaktiem.
Par to visu paprasīja kosmiskus 400 eur, jo protams par to kas nebija jādara naudu arī paprasīja.
Pēc 2 nedēļām problēma atgriezās ar tiem pašiem simptomiem, visticamāk nekvalitatīva remonta veikšanas dēļ.
Visam pa virsu servisa darbinieki bez brīdināšanas vizinās ar automašīnu pa Rīgu, ārpus servisa teritorija, nemaz pie īpašnieka nepārliecinoties ka konkrētā automašīna nevar braukt pa koplietošanas ceļiem, līdz ar to radīti papildus 405 eur zaudējumi soda apmērā.
Neizsaku nevienam, pie ne kādiem apstākļiem neizmantot šo servisu.
Serviss strādā pavirši, uz ātru roku un beigu beigās jūs kā klients pats esat vainīgs, jo ne tādu automašīnu esat nopircis utt.

Jaukais Andris 08.03.2023

vai ne man tas pats

M marijalauradzonson 26.04.2023

Labdien. Arī es šo servisu izmantoju, sūdzību vēlāk ielikšu arī. Bet arī es tiku apčakarēta, 500€ uz jāmeklē jauns serviss un pilna mašīnas diagnostika, lai saprastu, kas ir sabojāts papildus.
Es domāju, ka būtu ļoti labi šo situāciju risināt nu jau ar vairāk kā vienu sūdzību - varat man, lūdzu, uzrakstīt epastā [slēpt]@icloud.com visiem kuriem ir negatīvās atsauksmes. Nedrīkst un negribu šo tā atstāt.