Trio Pluss Taxi - apkrāpšana

Neiesaku braukt ar taksometru kompāniju triopluss. Jau 3. reizi esmu apkrapts, jo nekad neesmu vēlvests par tādu samaksu, kādu viņi piedāvā mājaslapā www.triopluss.lv, kā arī viņu mašīnas ir pilnīgākie mēsli ar kuru pēdējo reizi man bija bail braukt. Izvēlējos šo firmu ar cerību, ka lēti var ar viņiem braukt, jo norādītā cena ir 70sant par iekāpšanu un 30sant par nobraukto km. Vecgada vakaraā izsaucot šo taxi sākot braukt redzu, ka skaitītājā nav tāds tarif, bet ir 1, 5Ls iekapšana un 50sant km, atbilde no taxometra šofera - Šodien mums ir svētku tarifs, lai gan operators par to nebrīdinaja. 01.janvari atkal gribeju braukt ar so taksometru, ceriba, ka nebus svetku tarifs, parjautaju vel operatoram, kurs apstiprinaja, ka cena bus ka majaslapa, tacu kad atbrauca taksometrs sis atkal stasta ka 01.janvari ir svetku tarifs - es teicu ka operators man apgalvo kaut ko citu, ka ari izskatijas ka taksistam nav ne aplieciba ne atbilstosa masina kadas ir taksu firmam. Nobraucam 2km salamajamies un uz benka atstaju 1, 5ls, jo sis teica lai kapjam araa. Par so visu pasudzejos operatoram, gaidot turpmak uz labaku rezultatu. 06.februari atkal izvelejos so firmu, tacu nu jau brauksana man iznaca ~55sant km, jo nobraucot 7km samaksaju 4, 8 ls, jo taksists iepriecinaja ka esosajam tarifam klat ir pec jauna likuma laika tarifs un lidz ar to tads rezultats, lai gan skaititajs bija tads, kur nevar redzet nobraukto km tarifu, tikai kopsummu.

Ja jabrauc par tadam cenam, iesaku braukt ar citam firmam, kur par tadu naudu, jeb pat par zemaku ir iespeja braukt ar pieklajigiem taksistiem komfortabliem braucamajiem.

D

E Eduards 05.03.2011

pilnigi piekritu ari biju izvelejhis brauk ar triopluss ta ka ir letakie pec majaslapas datiem, bet kad atbrauca taksist pateica ka 1.5 ls par iekapsanu un 50 km vispar arprac

L lara 22.12.2011

spasibo za info, ne budu zvonit' v etu kontorku

A Ald 12.03.2012

"С 1 февраля 2011 года стоимость проезда в такси рассчитывается из километража и времени проведенного в пути."с. http://pribalt.info/transport.php?id=taksi
Хоть бы законы почитал перед тем, как кляузу писать.