www.sudzibas.lv Triniti Capital karkasa majas un komunikacijas

Triniti Capital - karkasa majas un komunikacijas

kada laika atpakaļ izdomājam ielikt naudu kaut kur un izradijās, ka labāk uzcelt māju un var būt pārcelties dzīvot tieši tur, no pilsētas. atradam firmu ar 12 gadu pieredzi un ne tikai latvijas pieredzi, bet ārzemes arī, un pateicam, ka laika kontrolēt jūs nav, bet nauda ir, dvajte norunāsim ta: jūs godīgi uzcelsiet visu māju ar visām vajadzīgiem komunikācijām ar visu kas ir nepieciešams un mēs maksāsim, ok, pateica ka "pod kljuch" 20 000 Ls būs, mēs esam ok. un no pasa sākuma bija jādzina viņus ārā: kad raka bedri kanalizācijaj, viņi ierakās kaimiņu teritorijā un viņu suns iekrita mūsu kanalizācijas bedrē, neskatoties uz žogu. Bet labi, nomierināju kaimiņus (es nevis būvkompānija), pēc tam, pieņēmam fundamentu, kanalizāciju( nebija arī domas paņemt savu būvuzraugu), pēc tam pieņemu visu māju, samaksāju kārtīgi visu naudiņu, arī nekas ka pirms jumta uzstadīšanas celtnieki no vakara to atveda un atstāja bez uzraudzības uz ielas :))) protams tas bija nozagts, nu bet man apnicis tas stulbums un firmai bija pašai jāapmaksā jaunu jumtu, ar to vajadzētu izmest viņus, bet nēman bija domas ka viss būs ok :)) naivs cilvēks, tagad pagāja pusgads, -sākam eksplotēt kanalizāciju, pēc divām reizēm tualetē, un 5 dušām ( mums ir uzstādīts septiķis-bio kanalizācija) no tās divām ārējām trubam sak nevis tecēt, bet sākas tiešas strūklakas:)), piezvaniju :)) viņi pateica, nu mums tagad neviena nav, kurš varētu atbraukt, bet labi :)) tas labi jau divus mēnešus ilgst un nekā tos nevar dabūt, pateica ka mēs paši vainīgie, vajadzētu lietot kanalizāciju uzreiz :)) aha, uzreiz neuzbuvetajā mājā :)))labi, pēc tam sākam domāt kas un kā un uzaicinājam neatkarīgo sertificēto būvuzraugu atnākt, :)) viņam mati pacelAs un sāka kustēties kad viņš ieraudzija visu( viņi mums arī nosiltināja māju un fasādi taisīja( fasādu apdari ar līmi taisija 70 m 2.5 mēnešus :))))) un paņema par materiāliem 400 ls :)))))tajā laikā mēs vēl nezinājam ne par kanalizāciju ne par mūsu karkasu māju.Izradijās kak karkasam nav nevienas taisnas sienas un arī grīdas :))) tātad uzaicinājam firmas valdes priekšsēdetāju, negribas teikt cik histērikas es uzklasiju pa telefonu gkak man nebija tiesību izsaukt kādi specialistu lai pārbaudītu firmas darbu :))) neskatoties uz to, ka es vispirms esmu klients un arī sieviete, tas direktors kliedza un kliedza nu beidzot vinš atbrauca:)) un no paša sākuma sāka ar apvainojošiem vārdiem specialistam un pēc 2 minūtēm arī sāk kliegt :)) tāda histērika bija :))) mūsu buvuzraugs ar mierīgo balsi turpināja, nu bet tas loceklis nevarēja, nevienu kļudu viņš neatzīst, kad viņam parādīja strūklakas, viņš bija ok, izdarīsim ka vajag :)0 līdz šīm brīdim tas nav izdarīts( divi mēneši no histērikas)pēc tam paradijam mājas ārpusi, viņš tikai pasmejas un pateica ka tas nav viņa vaina un ka karkass stāvēja pusgadu bez apdares :)) tas ir musu vaina, bet pec tam mes paradijam mājas iekšpusi :)) tur uz deliem bija sēnite, viņš pateica ka tas arī mūsu vaina ka maja bija stavējusi visu ziemu bez apkures :)))un uz saldo mēs sagatavojam reģipsa sienas :)) neviena siena un neviena grīda nebija taisna visur kur nebija iespējams pielagot stūri :)) nu tas nomierināja viNu un pēc mēnesa pie mums atnaca čalis kurš it kā uztaisija visu šo sūdu, līdz šim mums nav nekas izlabots, arī jumts nav pareizi uzstadits līdz galam un to mēs paši ieraudzijam un mums apsolija to arī izdarīt līdz galam(sākam būvēt 2010 oktobrī :))) tagad izradijas vēl ka viss fundaments ir monolīts un ir viens stabiņš terasei tas ar bija betonēts, kad fundaments bija taisīts, un tas stabiņš vispār no viens puses ir gajis uz zemi, un uz to nedrikst neko uzstādīt ne stabu neko vispār.arī par to izdzirdēju histēriku no firmasvaldes priekšsedētāja.Tagad varu konstatēt ka gaidu kad viss būs beidzies, par manu naudu :) un atzīstu ka tās, pirmās, manā dzīvē, mājas celšana paliek par šausmu un vemšanu atmiņā uz visu mūžu. Nākamo māju es celšu citādāk un stāvēšu kopā ar būvuzraugu no paša sāuma un nemaksāšu neko kamēr nebūs izdarīts tā ka man vajag un izmeģināts. Un lai jūs dievs pasargā no tādam firmaām ka Triniti Capital, kuriem nav specu, un no tādam histeriskām atbildības personam ka Triniti Capital valdes priekšsēdētājs Alvis Sars. Es, ka daža uzņēmuma vādītājs un dibinatājs varu teikt ka firma pārbaudas ar problēmas risnāšanu, ka risina tāda arī ir firma un tās valdība. Ja nevar atrisināt neko tad arī godīgi strādāt nevar.

S Soms 22.09.2011

Man arī bija :)) tā paša kompānija man gūļbūvi uztaisija, tagad nu gan esmu dusmīgs uz viņiem, pēc pusgada visas sienas izeja, un tās arī nekā nevar savilkt kopā, sākumā kad tikaj tas viss sākas domāju pats tikšu galā un nofiksēju ar putām, bet paliek tikai sliktāk, un arī gaidu risinājumu no firmas, dzirdu tikai histerisku s jā labi, pats vainīgs, bija nedrīkst tur kāpt ar puti un tā talāk, bet par visu to neviens naudu neatmaksā. Atņemt firmai un būvuzraugam, inženierim licenzi un viss uz mūžu.

T Točno 22.09.2011

Točno, padomjlaikos pat visu nīstie gucuļi būvēja izturīgākas celtnes, vēl tagad mūri stāv, kaut gan jumti pazuda gadus 15 atpakaļ.Šādiem speciālistiem kā lielākais sods varētu būt, līdz mūža beigām dzīvot pašu būvētajā mājā, lai pamokās kā govs ar sakām!