Trimaļnīki - Krāpšana

Neiesaku nevienam iet strādāt uz šo uzņēmumu SIA Trimaļnīki, kuru pārvalda divi cilvēki kuri ir negodīgi. Uzņēmuma vadītājs un kompanjons . Visus objektus piespēlē vadītājs, jo strādā Līvānu pilsētas domē par būvinženieri un taisa visādas nelikumības apmazgājot naudu. Vadītājs saliek darba sludinājumus ar vakancēm, noslēdz darba līgumu ar cilvēkiem un nepilda līguma saistības. Algas nemaksā noteiktā datumā aizbildinās ar to, ka nēesot firmai pārskaitīta nauda. Algas regulāri kavējās, strādnieku trūkst. Kad pajautā, lai pieņemtu vel kādu aizbildinās ar to, priekškam lieku muti pieņemt darbā! No viena strādnieka vēlās izspiest pa maksimumu darba apjomu. Jāstrādā garas stundas bez pusdienlaika un par virsstundām nemaksā. Tehnika visa veca un nodzīta, tāpat arī instrumenti veci. Pareizāk sakot šrots. Firma nav firma bet gan šaraškina kantoris. Pirms dodaties strādāt apdomājiet.