www.sudzibas.lv Triatel Mobilais internets

Triatel - Mobilais internets

Nevienam neiesaku Triatel mobilo internetu. Nopietni! It kā noslēgts līgums - maksā mēnesī Ls 9, 00 par modema īri + Ls 3, 00 par izmantošanu + limits ap 500 Mb + Ls 0, 01 par Mb, ja pārsniedzat limitu. Aha, ka tik ne ar! Mēnesī maksā tā, ka tik turies, rēķins iet ap Ls 30 - 40, kaut gan kopumā tērē tikai ap 40 Mb. TURKLĀT tik lēnu savienojumu savu mūžu neesmu redzējusi. Kamēr savienos, vari aiziet uz tuvējo veikalu, nopirkt čipsu paku, atnākt mājās, paku izēst, un tikai tad varbūt tiksi iekšā. Atslēdzas tikai sev vien zināmu komandu rezultātā, turklāt tad, kad pašam ienāk prātā, parasti tad, kad raksti kādu tekstu vai vēstuli (lieki teikt, ka tā rezultātā viss izdarītais pazūd...) galīgi neērti un neparocīgi, turklāt mēdz veikt tikai sev vien zināmas darbības internetā, pēc kurām tieši tāpat atslēdzas. Soda maksa par līguma laušanu tāda, ka viss pakārtots provaidera vajadzībām - vob4em, lai godīgi cilvēki mocītos ar viņu modemu un piķotu tik ilgi, kamēr beidzas termiņš vai kamēr nonāk trakonamā ar nervu sabrukumu >:(

R

S sesks 02.07.2011

Tiem, kas saka, ka sanāk pārmaksāt par pakalpojumiem-nav tiesa, nu jau būs 2gadi kā lietoju Triatel internetu un nav problēmu man par 15 LS 15gb, ātrums normāls, vienīgi sliktos laika apstākļos bik gļuki metas.Kad slēdzu līgumu pajautāju, ko darīt ja gadās pārsniegt limitu mazums kas bērni utt. man ieteica uzrakstīt iesniegumu lai pieslēdz ierobežojumus, tas nozīmē, ja ir vairāk kā 15 tad atslēdz, pagaidām nav gadījies.Vienīgi tracina ka nav bezmaksas tālruņa, kā sazvanīt, jo kamēr noklausies to peršu sveiciena vietā minūtītes skaita

R rupucis98 14.03.2012

lietoju triatel 6 menesus, sakuma gaja itka normali/ta man likas/ kad draugs parbaudija atrumu, sanaca ka ir lenaks 300 reizes kadu vini piedava par to summu.. ar laiku palika lenaks un lenaks, lapas atversanu vajadzeja gaidit minuti un vairak.biezi internets partruka, vajadzeja zonu meklet pa maju staipot to verki ar antenam.. par mani saka smieties pazinas, kur es esmu tadu debilu interneta firmu nemis ka ta jamocas un kapec vel dators nav sasists no dusmam ka i.nets neiet. kad zvaniju uz triatel un sudzejos, vini solija atzvanit un ko darit lietas laba, 2 men laika zvaniju 10-15 reizes, vini neatzvana un neko nadara lai vinu sniegtais pakalpojums ir tads kadu piedava liguma. kad man apnika, es pazvaniju un teicu ka nemsu citu internetu, ka man nervi cupa.tad vini momentali atzvanija un saka draudet ka bus jamaksa sodi un ta talak.. tagad man it lmt internets, letaks par 5 latiem un stipri atraks. triatel suta man reikinus ar draudu vestulem un summa jau ir 160 ls. NEIESAKU NEVIENAM SITO KRETINU KOMPANIJU ... TRIATEL... ja gribiet lai jums butu veseliba kartiba un nav jamaksa sodi par neko. dzivoiet bez triatel un guliet mierigi.. veismi jums..