www.sudzibas.lv Triatel Mobilais internets

Triatel - Mobilais internets

Nevienam neiesaku Triatel mobilo internetu. Nopietni! It kā noslēgts līgums - maksā mēnesī Ls 9, 00 par modema īri + Ls 3, 00 par izmantošanu + limits ap 500 Mb + Ls 0, 01 par Mb, ja pārsniedzat limitu. Aha, ka tik ne ar! Mēnesī maksā tā, ka tik turies, rēķins iet ap Ls 30 - 40, kaut gan kopumā tērē tikai ap 40 Mb. TURKLĀT tik lēnu savienojumu savu mūžu neesmu redzējusi. Kamēr savienos, vari aiziet uz tuvējo veikalu, nopirkt čipsu paku, atnākt mājās, paku izēst, un tikai tad varbūt tiksi iekšā. Atslēdzas tikai sev vien zināmu komandu rezultātā, turklāt tad, kad pašam ienāk prātā, parasti tad, kad raksti kādu tekstu vai vēstuli (lieki teikt, ka tā rezultātā viss izdarītais pazūd...) galīgi neērti un neparocīgi, turklāt mēdz veikt tikai sev vien zināmas darbības internetā, pēc kurām tieši tāpat atslēdzas. Soda maksa par līguma laušanu tāda, ka viss pakārtots provaidera vajadzībām - vob4em, lai godīgi cilvēki mocītos ar viņu modemu un piķotu tik ilgi, kamēr beidzas termiņš vai kamēr nonāk trakonamā ar nervu sabrukumu >:(

R

M MADARA 06.11.2008

pilnīgi piekrītu!!!
piemēram, parādās, ka jāmaksā par "nokačātajiem" megabaitiem, bet kā gan tas var būt? triatel neatbalsta ne dc++, ne citas iespējas nokačāt...
kad zvana un pasaka visu, ko domā, tad kādu laiku nets atkal iet normāli...
vārdu sakot - NEIZVĒLIETIES TRIATEL, ja nevēlaties 3 gadus čakarēties...

N nevajagmuldēt 09.11.2008

ja liek maksāt, tad arī ir notērēts. lietoju cītīgi, nekad nav bijis virs limita. paskatieties labāk, ko lejuplādējat... it kā tikai ar zagtiem dc++ failiem MB varētu sakrāt

A Anna 23.11.2008

ari es lietoju Triatel, bet nekadu problemu.
maksaju 23, 60 Ls menesi par abonesanu un lietoju pat vairak ka noradito limitu un nekad ne santima nav bijis jamaksa vairak.
nevajag taupit, nemot letos tarifus.
un ar sakariem nav problemu. uztver pat tur, kur neker Tele2, LMT un Bite mobilie interneti.
man vissliktaka pieredze bijusi ar Bites internetu, kurs vispar nekur nav uztverams.

M mmmmmm 23.11.2008

man te pirms paris menesiem peksni triatel negaja, maksaju 11.-ls tad es pazvaniju un man pateica ka man esot visus 3 menesus bijis parterets.paroli es dabuju tikai pec tam kad nomaksaju savu parterejumu un kalab vini man neatsutija vestuli pirmaja menesi? vareja jau ari pazvanit un pateikt paroles man tak ari nebija lai paskatitos un sekotu lidzi.uzminiet cik es samaksaju?????? tuvu pie 200ls virs bija sokets un dusmigs.tagad mums iet pa 23-ls

R Roberts 31.12.2008

Es arī lietoju Triatel, man nav nekādu problēmu!!!Maksāju 19.00 latus mēnesī.Bezmaksas 5000 MB un ir OK!!!Triatel mājas lapā ir viss skaidri pārskatāms cik ir izmantoti, cik ir brīvi palikuši MB!Protams pa 9.00Ls mēnesi izvilkt ir ļoti grūti(spriežu pēc sevis)!Vot tagad ir pēdējā mēnesa diena un man ir izmantoti aptuveni 3700 Mb.Un tas ir ar to ka es netā dzīvojos katru dienu no rīta līdz vakaram!Un protams bez DOWNLOADA!!!Bet vilkt no neta jau var arī vietās kur ir pieejams ātrs WiFi!!!Nekad nav bijis ka pats slēgtos ārā vai gļukotu!Vajag labā uztveršanas zonā sēdēt!Kad es braucu mašīnā, man sieva var pat naudu no konta pārskaitīt!Takā nevaru sūdzēties par sliktu pārklājumu!!! Protams ātrums ka jau visiem "varēja būt ņiprāks "!Bet ko tad var gribēt no neta caur sim karti!!!:-)
Bet visā visumā ir OK!Esmu apmierināts!

L Lāsma 28.04.2009

Man personīgi ar Triatelu nekad nav bijušas nekādas problēmas. Nekad neesmu sastapusies ar problēmu, kad kaut kas čakarējas vai internets neiet. Lietoju Triatel un jūtos apmierināta. Esmu dzirdējusi, ka ar dažiem citiem operātoriem esot pašvaki. Jā, tas Bites internets tiešām nav uztveram visur. Es personīgi iesaku Triatel!

D Dmitrij 04.07.2009

Uvazhaemij, ne nado bilo ekonomitj, berja naimenjshij po limitu MB tarifnij plan. A esli medlenno rabotaet - tak kupi vnesjnjuju antennu za 20 Ls i bed ne budeshj znatj! A tarifnij plan mozhno pomenjatj - pisheshj zajavkenie na e-mail libi po faksu i gotovo.

I inese 22.07.2009

dmitrij kādu anatenu jāpērk lai internets ir ātarāks? ja ņem triatel pa tiem 23ls tad nav ierobežojuma, limita?

D Dmitrij 12.10.2009

Inese,
http://www.triatel.lv/lv/nodes/view/520 vai http://www.triatel.lv/lv/nodes/view/518

J jezups 12.11.2009

taa i nesapratu, laps tas tritels vaj nee, ?

M maris 23.11.2009

Mums ir precizi tada situacija, kaa diskusijas uzsacejai. Tapec- nekadas uzticibas arii pariesanai uz t-plaanu "19." Varbut pakalpojums der tikai kompjutergenijiem, kur maak izkontroleet visu lidz pedejam meslam.

I inta 28.12.2009

Ja grib pamatīgas nepatikšanas, tad droši var izvēlēties Triatel mobīlo internetu.Pārdošanas menedžeris Rīgā Andris Rullis mums vienkārši iesmērēja modēmu.Nezin ar kādu modēma testeri mums testēja internetu, bet kad pieslēdza pēc stundas mūsējo modēmu, interneta ātrums pat pusi nesasniedza no testera modēma ātruma un megabaiti skrēja mežonīgos ātrumos.Esmu ļoti nikna uz Triatel.Lai pieslēgtu internetu menedžeris no Rīgas atnesās zibens ātrumā, bet kad man sākās problēmas, tad mana problēma nevienam no kompānijas vairs neinteresēja..KRĀPNIEKU KOMPĀNIJA.

I ir ok 04.01.2010

Ir ok tas i-nets...notestēju citus mobīlos operātorus, pilnīgs sviests!!! Ja vajadzīgs i-nets rīgā tad ok...var ņemt kurš lētākais, bet pabraucot talāk no lielpilsētas (2-3 km)pazūd kā nebijis, vai arī nereāli lēni.
Paņēmu fly-25 ar āra antenu, un visur kur esmu mēģinājis man viņš stabili strādā, takā nesaprotu, ko te vissi perās!? ar antenu vispār nevajadzētu būt problēmām, kā arī apjomu ir viegli kontrolēt, ja filmas nelādēt!

S Sandra 18.01.2010

Man ir Triatel mobīlais internets pa 15.00Ls mēnesī un datu apjoms 15Gb tas ir ļoti daudz.. viņiem bija akcija..
Laukos Cēsu pusē man bija šis internets švakāks, bet nopirku antenu no viņiem pa 7.00Ls un tagad arī laukos ir ok..
Nevajag ņemt mazu datu apjomu..

D daniels 01.02.2010

krapnieki, krapnieki un veldreiz krapnieki ! man ar tāds nets... paspelēju dažas speles + novelku kautkādu piem bf2 demo ! uzreiz rekins 30-40 bija pat 60 !

M Mareks 07.09.2010

Pazīstu Andri Rulli, viņš ir goda vīrs. Pietiks te muldēt, ja kas nepatīk, tad ar reāliem piemēriem. Ja nesaprotat ko darat, tad labāk nemaz nelienat miglā. Triatels ir vienīgais risinājums, cik nav zināmi cilvēki, kas tos mobīlā internetus paņēmuši un tagad ar ragiem dūņās pukst kko..
Jej bogu..

[link=http://www.porhomme.com/2009/11/red-wing-classic-dress-moc-boot/]

Tagad strādāju no mājām, super. Bildes, video..viss veras prīmā..

A Ainars 14.02.2011

si kompanija drausmigi krapjas un nevienam neiesaku slegt ligumus
mums ar par 20dienam piesutija 146ls paradu kaut 20GB pielaujamais

č Čoms 14.02.2011

Paldies par informāciju, es arī gribēju ņemt Triatelu, bet tagad pārdomāju.Priecīgus svētkus!

G garijs 21.02.2011

Pilnigs cakars, esmu lietojis Triatel vairak ka tris gadi, nekadi nevareja atteikties, kur nu vel par atrumu, ierobezojumu!Sakuma maksaju-23.60Ls, par 5G, 250Mig., un pirmais menese rekins atnaca ka nakas, bet nakamais, jau sasniedz 78Ls, vini gvelza ka ta nebijusi vinu vaina, bet vini bija kautko sacekarejusi, jo kad saku zvanities atlaida 2oLS, nakamais menesa rekins atkal sasniedza 56Ls, tad vairak netaisijas nekadas atlaides dot, jo pats vainigs, jo menesi izsedeju tikai 3G!Viens liels mesls tas Triatel!!!

I ilze 04.03.2011

Nu visiem interneta pieslēgumiem savi trūkumi, bet laikam nekas labāks un mobilāks nav izdoma'ts par TRIATEL.Atrumus bieži bremzē vīrusi un to kērāji.Diemžēl..Bet cilvēki to visu noraksta uz neta pieslegumu.