S Shuumis 29.10.2008

par to ka tev ir suuds Triatel !!!

C Cold_desert 05.11.2008

Andri, iesaku Tev izvēlēties vienkārši citu pieslēguma veidu- man tagad ir Fly9 un es maksāju 9Ls mēnēsī, un ātrums ir pilnīgi normāls.

O Ozijs 25.11.2008

Tas jau riktīgi ir atkarīgs no tā kur atrodies, ja sēdi pagrabā ar svina sienām, tad loģiski ka nets būs lēns!!! ;)

B Bravo 25.11.2008

Kam tev tādu sūdu? Ievelc mājas parasto netu un uzlidz bezvadu kasti un darbojies ar savu portativo..ja dzivo dzilji laukos, tad noteikti ari triatel nelidzes. Varu ieteikt Bite, kas tagad ir par 70 sant/ min..bet vai vins ir atraks tava dzives vieta..nemacesu teikt..

K Knoxis 08.04.2009

Pilnīgi piekrītu par interneta ātrumu, kas atkarīga no atrašanās vietas un par citu piedāvājumu izmēģināšanu. Paņem patestē cik zinu Tele2 vismaz tagad piedāvā uz 2 nedēļām par velti izmēģināt.