www.sudzibas.lv Trest DUS nekvalitatīva DUS

Trest DUS - nekvalitatīva DUS

Tātad:
1) Izmantojot atlaižu kartes, ko piedāvā uzņēmums vienīgā pārskatāmā informācija, ka maksājums par degvielu jāveic skaidrā naudā ir: http://www.trest.lv/index.php?mod=atlkart&lng=lat šajā mazajā sadaļā DUS mājaslapā. Lieki piebilst, ka manu karti atteicās pieņemt.
2) Apkalpošana ir nožēlojamā kvalitātē, sieviete, kurai palūdzu, lai uzspiež zīmogu ar rekvizītiem saprata tikai ar 4 reizi, ko no viņas vēlos, kā arī to, ka pati ļoti lēni apkalpoja un atteicās paskaidrot, kapēc nav izlikta informācija, pārskatamākā vietā, ka jāveic maksājums pirms uzpildes nevis pēc plkst. 20.00. Nemaz nerunājot par to, ka valodas sapratne cilvēkam ir zemāka par zemu (Nepaveicās - čeku nozaudēju , tapēc vārdu nepatiekšu, bet pusmūža sieviete gaišiem matiem un lieliem rinķiem zem acīm ar ļoti izteiktu krievu valodas akcentu). Lieki piebilst, ka šī darbiniece man 50 santīmus izdeva 1 un 2 santīma monētās un nemaz neizrādija jebkādas elementāras pieklājības normas - teiksim pasakot labdien.
3) Protams neesmu lietpratējs, bet degvielas sūkņi manuprāt arī bija neatbilstoši zemā kvalitātē - tik piespiežot kādu 3 reizi degviela sāka plūst un bieži pat nevarēja nofiksēt pašu pistoli. Nerunājot nemaz par to ka rokas pēc degvielas smirdēja ne pa jokam.
Kopumā vēlos pateikt ka šādu pieredzi guvu tieši Trest DUS Dzelzavas ielā 60. Par citām DUS nevaru teikt līdzīgi, bet zinu vienu - Dzelzavas ielā savu mašīnu vairs nekad neuzpildīšu!

U User118890p 05.02.2012

Kādreiz biju klients trestam. Kad pārtraucu iepildīties pie viņiem un pārgāju uz statoilu sajutu atšķirību.
Ja iepriekš mans vecais golfiņš klepoja un šķaudīja, tad pārejot un kvalitatīvāku degvielu šie sindromi pazuda.
Tagad ir jauna mašīna un neriskēšu ar lēto galu.

A astrida 02.09.2013

31. augustā uzpildījos Trest Katrīnas dambī. Pārdevēja bija tā piedzērusies, ka nevarēja saprast ko viņa runā, ne ta krieviski, ne ta latviski. Esmu bijis šai benzīntankā vel divas reizes, tad tur vienmēr uzturas kaut kādi vīrieši, kuriem nav nekāda sakara ar benzīntanka apkalpošanu, bet vienkārši darbinieces draugi, kuri uzvedas skaļi un nepieklājīgi bļaustoties krievu valodā ar necenzētiem vārdiem. Nekad vairs neapmeklēšu Trestus.