TREKS veloveikals, veloserviss, kameras nomaiņa - Neprofesion;als darbs

Pirmo reizi dzīvē biju citā veloservisā, (parasti apmeklēju tikai GANDRS veloservisu), bija pārplīsusi ritenim kamera, servisā vecs onkulis teica, lai nopērku jaunu kameru pa 2, 50 LS un tikmēr viņš izņēma veco un sāka pārbaudīt riepu, vai tur nav kautkāda nagla vai stikla gabals vēl palicis. Protams, ka neko neatrada un mierīgi nomainīja kameru un vēl 2LS es par to 3 min. darbu viņam samaksāju un tikai SKAIDRĀ naudā drīkst viņam maksāt!!! Tad braucu tālāk ar mierīgu sirdi, bet nepagāja ne 20 min., kad man atkal mīksta tā pati riepa bija!!! biju jau praktiski mājās, tādēļ nolēmu pats paskatīties kas tur par vainu. Protams, ka uzreiz ar savu aci pamanīju riepā mazu stikla gabaliņu, kuru opis pat taustot nebija atradis. Tātad es iztērēju 4, 5LS par NEKO!!! Vairāk nekad mūžā neapmeklēšu nevienu veikalu TREK, esmu vīlies...

T ToMaris 28.08.2011

Tev taču pašam rokas aug no pareizās vietas, kāda velna pēc tu meklē palīdzību pie šiem kāsējiem?Labāk varēji pats pēc padarīta darba izsūkt kādu liekāku aliņu!

X xeno 30.08.2011

Par veikalu Treks esmu labās domās - nopirku tur martā komfortnieku; veikala darbinieks (droši vien tas pats par veco onkuli nosauktais) ātri pielika papildaprīkojumu; arī pārdevējs, jauns pusis ar vieglu krievu akcentu, bija zinošs un palīdzīgs.

R [email protected] 25.07.2012

Man viens no tiem onkuļiem iesmērēja lietotu universālu atslēgu komplektu (atlokāmais) pa 3ls, es kā velo-neprofesionālis domāju ka būšu ticis pie lietotas profiņu štelles, bet diemžēl liels bija man pārsteigums kad maximā ieraudzīju IDENTISKU verķi pa 1, 5Ls. Un jā atslēgu komplekts sen jau izmests, kvalitāte neatbilda pat 1, 5 latiem. Un vēl paņēmu parastos v-tipa bremžu klučus kurus viņš no letes izvilka un lika noprast ka čeka nebūs, P Cūka tas večuks. (īsa auguma un ja nemaldos liss pauris)