www.sudzibas.lv Travel RSP šoferi Komunikācijas problēma

Travel RSP šoferi - Komunikācijas problēma

Šoreiz sūdzība nav par pašu kompāniju, bet gan par šoferi vārdā Viktors kuram ir problēmas ar komunikāciju pirmkārt jau ar savu pārinieku kuru ceļotājiem dzirdot nosauca ne tajos foršākajos vārdos un audzināja kā tādu puišeli, kad no pasažieriem gribēja aprunāties sāka rādīt rokas vidējo pirkstu un sūtīt uz poda. Saprotams ka darbs nav tas vieglais un labi apmaksātais, visi mēs nogurstam, bet nu attieksmei un saskarsmes kūltūrai ir jābūt normas robežās. Un otra lieta ja brauc tūrismā pieklājīgi būtu vismaz kaut reizi uzvilkt baltu kreklu nevis braukt kaut kādās futbolkās. Par braukšanas stilu un kūltūru pa lielam pretenziju nav.

B Boila 09.05.2019

O, jā, manā paziņu lokā Travel RSP izmantojam regulāri, bet nu jau kādu laiku esam tramīgi - ceram, ka nebūs šoferis Viktors. Brauciena pirmajās dienās vēl ir labi, bet tad paliek aizvien uzvilktāks un nervozāks.
Nezinu vai RSP var izvēlēties šoferus, bet šim laikam ir vērts pārsēsties uz fūrēm.
Vai nu lamā gidu, pārinieku vai kādu audzina pa telefonu. Mūždien neapmierināts un negatīvs tips.

B Boila 09.05.2019

Esam rakstījuši un mazinājuši vērtējumus atsauksmēs, bet nav pārliecības, ka tāds kāds lasa. Par Viktoru esmu teikusi mūsu gidiem un viņi bieži saka - jā, tā ir. Es jūs saprotu! Ziņojiet firmai!

Tas rada iespaidu, ka arī gidiem ir jāsamierinās ar šo personu un firma nav ieinteresēta risināt problēmu/ paaugstināt pakalpojuma latiņu.

Es savukārt sen vairs neizvēlos vietas autobusa priekšpusē, jo nedod Dievs, atkal būs Viktors un jāklausās kā viņš audzina visus. Ja sēžu pa vidu vai tālāk - neredzu un netraucē.