www.sudzibas.lv Traumatologs Romāns Prozorovičs Vienaldzīga attieksme pret pacientu

Traumatologs Romāns Prozorovičs - Vienaldzīga attieksme pret pacientu

Satraumēju kāju, biju uz Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcu, tur man izvilka šķidrumu no ceļgala un veica rentgenu. Tālāk sekoja vizīte pie ģimenes ārsta Veselības centrā 4, kura iedeva nosūtījumu pie traumatologa un ieteica tieši Romānu Prozoroviču kurš arī strādā VC4, Baltijas vēnu klīnikā. Par vizīti samaksāju 45eur, kabinetā biju max 5min! Traumatologs pat nepajautāja iztrakstu no Traumatoloģijas slimnīcas lai apskatītu rentgenu vai diagnozi. Tikai pajautāja kur sāp celis un nosūtīja tālāk uz magnētisko rezonansi kas maksā vēl 122eur. Protams neesmu speciālists, bet šaubos, ka traumatologa darbs ir tikai pajautāt kur sāp un bez citiem jautājumiem/testiem/pārbaudēm uzreiz sūtīt uz MR. Lieki izmesta nauda.

Cūkurgailis 16.11.2019

štruntīga dzīve bez polises..

: :( 17.11.2019

Polise ir, taču tā nenosedz pilnu traumatologa vizīti, tiek atgriezti 22 eur. Par MR tiek atgriezti 113 eur. Brīdinu citus, kam nav veselības apdrošināšanas.