www.sudzibas.lv Traumatoloģiskā un ortopēdiskā slimnīca Poliklīnikas reģistrātores neprasmīga pienākumu izpilde

Traumatoloģiskā un ortopēdiskā slimnīca - Poliklīnikas reģistrātores neprasmīga pienākumu izpilde

05.07.2023. TOS poliklīnikas reģistratore neievada datu bāzē pacienta uzvārdu Rtg veikšanai. Samaksājam, reģistrējamies Rtg un ārsta vizītei. Pie kabineta godprātīgi sēžam rindā jau stundu. Visi pēc mums atnākušie iziet Rtg. Mēs jau sākam kavēt ārsta pieņemšanu. Sākam skaidroties ar rentgenologi, kāpēc neizsauc. Viņa pārbauda saņemtos sarakstus no reģistratūras - izrādās mūsu uzvārds sarakstā NAV vispār! Pacienti, esiet vērīgi un paši sekojiet savai rindas kārtībai!