Traumatoloģijas un Ortopēdijas Slimnīca - Rolands Gibners - Galīgi neaudzināts ārsts

Arsts- gibners-galiigi neaudzinaats! Jautajumus vinam nedriikst uzdot. Bet ja uzdod, tad atbild rupji! (Skiet, vinam sen sexa nav bijis vai neviena nedod tik negliitam un tizlam aarstam!!!) Vispaar- vins, kenins, visu zina labaak-pat to kur un kaa tev saap, pat nepaskatoties nosutiijumaa, pat neuzprasot, kas noticis!!! Cheku nedod. Atskiribaa no citiem aarstiem algo maasinu, kura pieraksta staastiito-pats nevar, tik lepns. Smiekliigi... Tie, kas vienu reizi ir bijushi pie gibnera-otro reizi pie vina neiet! Iesaku neiet ari pirmo reizi!!!

T Tamāra Bisniece 30.01.2020

šodien biju vizītē pie daktera R.Gibnera.Nesaprotu kā var rakstīt sūdzibu par dakteri kurš pamatīgi izmeklē un domā kā risināt problēmu.
Jā pie daktera nav jāiet izrunāties par dzīvi (tad jāiet pie psihologa) .bet tikai konkrēti par slimību - kurai jāmeklē risinājums.Dr.Gibners uzdeva mājas darbus.kas mums pašiem jāveic.
Ceru.
ka kopējiem spēkiem tikšu galā ar savu probēmu.Paldies dr.Gibneram!

30.01.2020 T.Bisniece

kzenjas 14.03.2020

Др. Гибнерс я Вас Люблю!

J Jānis Kovaļenko 23.10.2020

Gibneram nav vietas Latvijas medicīnā,neadekvāts,psihiski nelīdzsvarots cilvēks.Varbūt, būtu labs vetārsts!

kzenjas 17.03.2021

Doktors Gibners I love you

N Nicelady 20.01.2022

А мы даже шутили с ним.Я сама по себе весёлая) Зашла в кабинет и начала шутить) Прямо было видно,как он расслабился . А еще он сказал: Что он древний, как Динозавр)) Это когда я сказала, что я уже старая😁