Traumatoloģijas un Ortopēdijas Slimnīca - Rolands Gibners - Galīgi neaudzināts ārsts

Arsts- gibners-galiigi neaudzinaats! Jautajumus vinam nedriikst uzdot. Bet ja uzdod, tad atbild rupji! (Skiet, vinam sen sexa nav bijis vai neviena nedod tik negliitam un tizlam aarstam!!!) Vispaar- vins, kenins, visu zina labaak-pat to kur un kaa tev saap, pat nepaskatoties nosutiijumaa, pat neuzprasot, kas noticis!!! Cheku nedod. Atskiribaa no citiem aarstiem algo maasinu, kura pieraksta staastiito-pats nevar, tik lepns. Smiekliigi... Tie, kas vienu reizi ir bijushi pie gibnera-otro reizi pie vina neiet! Iesaku neiet ari pirmo reizi!!!

L lisab 28.09.2015

Слава Богу, что мужа оперировал доктор Гибнер! Все прошло замечательно, каждое утро в 7.00 доктор у постели больного. В день операции приходил 4 раза, все перевязки делал лично. Не допускал никаких побочных разговоров, на четкие вопросы требовал четких ответов.
Профессионал с большой буквы.
В предоперационный и послеоперационный период строго требует выполнения своих назначений. И всю действительно важную информацию (а не ту, которая пациенту кажется важной ) обязательно донесет. Главное, доверять ему и выполнять его требования.
Побольше бы таких врачей!

0 01qw 13.01.2016

Visu cieņu šim cilvēkam-15minūtēs nopelnīt 45e.un 'atsist' pacientam jebkuru vēlēšanos atnākt otro reizi.Būtu tikai godīgi uz kabineta durvīm uzlikt uzrakstu-ar niekiem netraucēt,savus jautājumus atstāt pie durvim!Var jau būt,ka viņš ir labs savā jomā,bet komunikācija un ētika-nulle.Ja gribi sajusties kā niecīgs 'zemes tārps'-uz priekšu!

L Liga Vismina 15.01.2016

Jā es sapratu iet pie viņa ir naudas ispiešana. Tikai viņu poliklīnikā visas analizes un rezunanses jātaisa, palielām naudām. Un ja cilvēks knami uz kājām turās un nav tādu līdzekļu tag vari mocīties un palīdzību nesaņemsi. Cerēju, ka būs savādāk, bet kļūdījos. Cilvēcības viņam nav tikai nauda.

P Pārsla Kaļāne 15.02.2016

Biju nesen. Absolūti normāla konstruktīva saruna. Bez uķu puķu.

K Karina Kučāne 31.03.2016

Тамара.Милые комментаторы , не понимаю почему столько желчи и негатива. Уважаемый доктор Гибнерс меня оперировал два месяца назад и я и вся моя семья от души благодарны ему.Я прекрасно себя чувствую и радуюсь что нет болей, от которых я не находила места. Доктор Гибнерс - это врач с золотыми руками, чутким сердцем и тонким чувством юмора.Он с 7 утра уже в палате у больного и он не считает ниже своего достоинства обработать и перевязать швы, в отличие от периферийных хирургов.Дай Бог ему и его близким никогда не знать болезней и горя.Доктор Гибнерс пусть Господь хранит Вас и Ваших близких от всего плохого и дай Вам Бог здоровья на долгие-долгие годы.

K Kristīne 01.07.2016

Labi, ka pirms došanās pie dr.Gibnera izlasīju citu pacientu komentārus un biju sagatavojusies, savādāk tiešām ietu no kabineta laukā raudādama.
Manuprāt, mūsdienās labs ārsts ir tas, kurš gan labi operē, gan arī ir labs komunikācijā. Dr.Gibneram komunikācijas spējas ir katastrofālā līmenī.
Attieksme kā pret pēdējo mēslu un ar jautājumiem tiešām šo ārstu netraucēt!
Konsultācija pie viņa būtībā ir zemē nosviesta nauda - uz durvīm vajadzētu uzlikt uzrakstu: Netraucēt, ja neesi operējams.
Konservatīvā ārstēšana šo ārstu neinteresē.

V Vinklere 15.01.2017

Kolosāls ārsts.Nav bail uzticet savu veselību(pat dzīvību).Skarbs-piekrītu,bet tam nav nozīmes,jo zini,ka palīdzēs un nav bail gulties zem skalpeļa.Perfekts un to pašu vēlas no citiem.Jāuzdod mazāk jautājumu un jāklausa visi ārsta norādījumi,tad nebūs nekādu pārpratumu.Slimnīcā ārsts bija ļoti iejūtīgs un jauks.Paldies par veiksmīgo operāaciju un ātro izveseļošanos

I IngridaE 14.04.2017

Ir pagajusi 12 gadi, kops dr. Gibners mani opereja. Cilveks ar zelta rokam, ta laikam saka. Pateicoties vinam visus sos gadus varu dzivot pilnvertigi, bez sapem. Atveselosanas periods pec diska truces operacijas bija 1 menesis! Pie vina jadodas opereties, paplapat neizdosies :) Pateiciba un vislabakie novelejumi Dakterim!

Ingrida E.

V Vladimirs Kononovs 01.06.2017

Хочу высказать чувство глубокой благодарности господину Гибнерсу за прекрастно выполненную операцию. После первой консультации сразу принял решение оперироваться у него ( несмотря на пожелания и просьбы окружающих обратиться к высокопрофессиональным спортивным массажистам и костоправам ) ни на секунду не передумал и оказался прав ! Безгранично ему благодарен ...! Низкий поклон и всех благ этому достойному господину ...!

A almostnormal 05.10.2017

Lasu komentārus un ar nožēlu saprotu, ka ir pagājuši 10! gadi un nekas nav mainījies.
Varbūt arī ārsts viņš nav slikts (vēl nezinu...tikai 1x biju...riskēšu aiziet vēl otro reizi), taču kā cilvēks viņš ir pretīgs.
Uzdod jautājumu un neļauj nemaz atbildēt. Atļaujas izteikt replikas par manu darba vietu...(par to, ka man jau nu šādu darbu strādājot būtu jāmāk atbildēt uz jautājumiem utt..) Uzdod NEREĀLU jautājumus un gaida precīzu atbildi. "Cik ilgi sāp?" --> atbilde apmēram pusgadu neder..."precīzi...mēnesis...diena..."
"Cik soļus varēji noiet pirms sāpju dēļ jāapstājas?" ---> nopietni? Es neskaitu...kad sāp tad apstājos! Uzstāj ka jāpasaka precīzi 2m...10 soļi utt...lai ir ko savā lapelē ieraksīt. Bet nu jau pats pirmais jautājums nogāza no kātiem...
"Uz šodienu kādas sūdzības?" --> sāku stāstīt, ka jau apmēram pus gadu ir sāpes...bla bla bla...pārtauc un rupjā intonācija it kā es būtu atpalikusi atkal jautā "Uz ŠO DIENU kādas sūdzības?". Es jau neizturēju un pateicu, ka uz ŠO dienu es varu piecelties un iziet no kabineta, jo sūdzību man nav. Sāpes ir rimušās.
Ārkārtīgi nepatīkams ārsts, tacu ja jau 1x biju, tad aiziešu vēlreiz, jo vajadzēja veikt papildus izmeklējumu.
Te ir jāraksta jau kolektīva sūdzība TOS vadībai. NAV normāli ja ārts atļaujas šādi runāt ar pacientiem, lai arī cik labs speciālists viņš nebūtu!

F fif 06.12.2017

Viņš ir ļoti pretīgs, jūsu vietā ne par ko neietu otro reizi. Kad es biju vizītē, daktera rokas trīcēja un viņš teica, ka jāiet operēt. Ar tādu trīci operēt? Un TOS vadība ļoti labi zin šo situāciju, ka dakteram ir emocionālās problēmas. Domājiet paši, bet tādam uzticēt savu veselību - nekad!

A Anita777 03.02.2018

Pavisam nesen man Gibners operēja, pirms tam gāju uz privātpraksi pie viņa. Varu teikt tikai to labāko. Piekrītu,ka komunikācija ir smagāka, jo viņš nemīl bla, bla. Jātbild konkrēti uz uzdoto jautājumu. Tajā pašā laikā neviens ārsts pēc operācijas tik bieži nenāca pie saviem pacientiem. Dakteris Gibners pat vairākas reizes dienā to darīja. Pats vienmēr pārsēja un vienmēr uzmanīja ,lai fizoterapeits butu atnācis un iemācijis vingrinājumus. Izjutu patiesu rūpi par sevi. No pateicības naudas izteiksmē atteicās. Aŗsts ar lielo burtu.

K Klients klients 28.02.2018

Fenomenāls onkulis. Jo tik ļoti neciest cilvēkus ir fenomenāli

K Kika 22.03.2018

Diemžēl šis ārsts TOS nav vienīgais tāds ! Valdis Gončars - identiski -konsultācijas laikā jutos apmēram tā - vēl staigājiet ,ko tad šeit meklējiet -murgs !

V Vivita 15.05.2018

Es arī savā darbā neciešu liekvārdību un tāpēc esmu nonākusi pie viņa, uzticos viņam un gatavojos operācijai...Paldies dr. P Apinim, kas man ieteica vērsties pie dr. R. Gibnera, lai mums viss izdodas!
Paldies!

V Vivita 15.05.2018

Aizejiet uz "Orto"būs Jums "uci puci" par attiecīgu samaksu, tikai no tā labāk nepaliek, biju, zinu, bet katrs izdarām savu izvēli.:)

kzenjas 29.04.2019

Dr.Gibners-Выдающийся Человек,Выдающийся Доктор, Выдающийся Специалист!
Сверхчеловек с необычайной силой, мощью и великим умом!Человек неистовой глубины правил,чести,доблести и достоинств.
Противно читать,честное слово, все то, что написано выше! Мерзкие и гадкие комментарии людей,которым не дано видимо принять, прочувствовать и понять такого Гениального Доктора, как Dr. Gibners.
Великий Мастер, нашего времени. Спасибо Вам большое, за то что вы есть, за то,что вы помогаете людям! Дай Бог Вам здоровья!

V Vivita 30.04.2019

Liela daļa cilvēku ir pieraduši aiziet pie ārsta un izstāstīt visu savu dzīvi, kas galīgi nevienu neinteresē... un ja dakteris Gibners atļaujas pateikt, ka tas viņu neinteresē, tad atbildiet uz viņa jautājumiem, bez kādas liekvārdības...Un nevar ārsts noteikt diagnozi neveicot nekādus izmeklējumus, tāpēc arī vajag analīzes, rezonansi, rentgena uzņēmumus. Un ja pašam nav naudiņas, tad tas kaut kā jārisina ģimenes lokā, dakteris nav palīdzības dienests.
Mani dakteris Gibners pagājušā gada jūnijā operēja, un varu teikt tikai visu to labāko, augsta profesionalitāte, rūpes par pacientu.
Patiesā cieņā - Vivita Kudiņa

O orhideya 12.05.2019

Salasijos komentārus par Dr. Gibneru un aizgāju uz med.c. ARS uz pie'ņemšanu pie viņa par maksu 50 euro, jo Stradiņos, kur viņš pieņem par pacienta iemaksu bija jāgaida loti loti ilgi. Pieņemšanas laika bija diezgan skārbs, tieešs, rupjšs, apskatīja manus iepriekšējus izmeklējumus MRT, KT, rentgenus, lika veit dažadas kustības, taustija mugurkaulu un t.t. Beigas neko konkrētu nepateica, ne savu viedokli ne tālāko ārstēšanos. Iedeva nosūtījumus uz to pašu ARS uztaisīt rentgenu, MRT un doplerografiju. teica ej lejā pieraksties, kad dabusi atbildes nāc atpakaļ., bet neteica ka šos izmeklējumus var veikt tikai par maksu, jo viņa izrakstītie nosūtījumi par pacienta iemaksu neder. Uzzināju ARS, ka MRT maksa ap 200+-300 euro, doplers 82 euro, rentgens 57 euro. Kad uzzināju, ka nevaru ar viņa nosūtījumu veikt citur izmeklējumus par pacienta iemaksu biju šokā. Tai pašā dienā uztaisīju ARS rentgenu par 57b euro, ko darīt tālā nezinu. Vēl gandrīz 400 euro vajag samaksāt. Bija doma aiziet pie ģim. ārsta, lai izraksta parasto nosūtījumu , ar kuru var veikt izmeklējumus par pacienta iemkasu. Bet jautājums, ja es atnākšu ar izmeklējumiemu atbildēm no citas iestādes, kur varēšu tos pašus izmeklējumus veikt par daudz lētāku naudu, viņš mani neizdzīs ārā no sava kabineta un neteiks, ko es paļavos, viņš taču teica, ka lai taisu ARS.? Ko darīt tālāk nezinu.

A almostnormal 12.05.2019

Man bija tas pats, bet ar so nosutijumu gaju uz 1.slimnicu un viss bija ok. Nosutijumu pienema un ara neizdzina, tacu ari es biju uz di*** kad vins saka spiest ka jaiet tiesi Arsa. Painteresejies varbut citur ari pienems.

A Armins Argalis 06.08.2019

Prasīgs-jā,skarbs-varbūt,taču visu cieņu-cepuri nost!

kzenjas 19.10.2019

DR.Gibners Я ВаС ЛЮБЛЮ