Transporta un Sakaru Institūts

Nez kāpēc vēl neviens nav rakstījis par to "izglītības" iestādi, kuru sauc par TSI (Transporta un Sakaru Institūtu). Iestājos pagājušajā gadā pirmajā kursā (starp citu, aizgāju no LU Moderno Valodu fakultātes). * Pirmais, kas man "patika" bija tas, ka iestājeksāmeni bija 10Ls ar PVN :). Tas nozīmē: maksai, i ti uchisja.* Otrais: iestājos, es saucas Datorzinību un Elektronikas fakultātē. ** Pirmā gada priekšmeti: 25% augstākā matemātika, 15% programmēšana, 15% tiesību pamati (!), 15% filosofija (!), 15% fizika, 15% datoru uzbūve pamati (ar izsaukuma zīmēm atzīmētos - lūdzu ņemiet, ka šī ir uz programmēšanas sfēru tendēts virziens) ** Otrā gada priekšmeti: programmēšanas vispār nav!!!, toties ir politoloģija, angļu valoda, diskrētā matemātika (kuru vada cilvēks, kura balsi es divus solus tālāk nedzirdu), datu struktūras un algoritmi, kuru vada Brežņeva tipa cilvēks (tādā ziņā, ka liekas, ka viņs pie tāfeles nomirs) un principā viss. Redzēsim, kas būs tālāk... Bet laikam jau par 600Ls vakara nodaļā tas ir labi.Piezīmēšu, ka 90% pasniedzēji ir no RAU laikiem. Visi viņi ir konstruējuši lidmašīnas, ja ne pirmajam pasaules karam, tad otrajam nu gan. Nu PILNĪGS PIZĢEC!Neejiet tur, ja jums ir svarīgas zināšanas. Tādu TUR NAV! Sēž visīstākie birokrāti, un to vien zin kā visus dirsināt.Kā jau teicu, pārnācu no LU Svešvalodu fakultātes. Tad lai dabūtu atbrīvojumu no angļu valodas, man bija jāskraida 4 nedēļas šurpu-turpu, lai pirmkārt no LU izsistu kaut kādu apzīmogotu papīrīti, kurš pēc tam TSI četras reizes nederēja. Ir tur TSI tāds foršs pieņemšanas komisijas vadītājs: Barancevs. TĀDS KRETĪNS un BIROKRĀTS. Attieksme tipa "A mņe pohui! Nenravitsa - neučisj".Bet ar vairāk kā 10 parādiem turpinu mācīties nākamajā kursā. Skaitos pirmajā, bet maksāju jau par otro.Un vēl: saucās latviešu grupa - Lielākā lekciju daļa noris krieviski. Un neviens pat necenšas runāt latviski. "Maņ ta ir viegļāk"Tā lūk... :)

N NElatvietis 11.11.2010

Kāpēc lai kāds gribētu apgūt krievu valodu??? :D:D:D:D Nedzīvojam psrs, bet gan Eiropas Savienībā. Komentēja: Latviete
Un kā tev šķit, kam ES tu esi vajadzīga? Neesi pamanījusi ka ES uz latviju liek cieto, silto sūdu virsū? Nekur neliksies, tā pat drīz līdīsi Krievijas pimpim apakšā.

N NElatvietis 11.11.2010

Un kā tev šķiet, kuram ES vajadzīga latvija? ES uzliek cieto, mīksto sūdu un ja neatdos parādus uzliks ne tikai to... Tā pat, agrāk vai vēlāk līdisi atpakaļ uz Krievijas pimpja pēc maizes.

K Krievs 11.11.2010

Latviete - es no sākuma biju biškin dusmīgs kad izlasīju Tavu komentāru, bet pēc tam pat uzsmaidīju par tavu šauru redzesloku :)
Kāpēc lai kāds gribētu apgūt krievu valodu??? :D:D:D:D - par žo sasmejos visvairāk :)) Tu vispār esi strādājusi kaut vienā lielā uzņēmumā tepat Latvijā ? es varu atbildēt tavā vietā: NĒ! Jo neviens sevi cienošs uzņēmums nepieņems cilvēku bez krievu valodas zināšanām, vienīgi varbūt esi par apkopēji strādājusi, tur krievu valodu īpaši nevajag zināt. Vispār tavs niks Latviete ir redzēts, neesi tā aprobežota kura visos portālos apdirš krievus ? Neesi nacionālista Sluča radiniece ?
Bet vispār tiešām neiesaku tev apgūt krievu valodu, tad vismaz netiksi nevienā normālā amatā. Mācies angļu un vari droši maukt uz kādu ES valsti, kur tevi "ļoti gaida"!

M Marta 17.11.2010

TSI ir superīga skola, esmu mācījusies RESEBAA=vot tur ir pilnīgs pizģec, kā Jūs sakat. TSI VISI ir ļoti pretimnākoši, skola ir kolosāla. Bļin, tik žēl, ka nepiedāvā maģistrus tajā profesijā, kurā esmu es, toč paliktu.

Jārunā valsts valodā.

latviešu valoda

Latviešu valodā.

Latviešu valodā jārunā.

E Ekaterina 17.03.2011

Nesoglasna s komenterijami. U4ilasj v TSI na zao4nom otdelenii, ostalasj o4enj davoljna. Pri registrcii dokumentov nado bilo zaplatitj 10 ili 15 lat, nu i 4to v etom takogo, vezde platjat. Pri6losj pobegatj dve nedeli, 4to bi jazik zas4itali, odnoj odnokursnica tocze pri6losj begalatj, moja mama perevelasj iz odnogo vuza v drugoj, 4to bi koe 4to zas4atali. Nu a po povodu Baranceva ja soglasna, grubijan polnij, mi s nim daze ne boroliaj, a esli nado bilo 4to to sprostitj, 6li gruppoj. siljnij prepodovateljskij sostav, haljavi tam malo, za4jeti avtomatom stavili o4enj redko .

M Martinli 01.04.2011

Privet narod! Lichno ja tsi ne dovolen, 25% predmetov normaljnie, 75% predmetov ne ponjatno dlja chego, i slozhilosj takoe mnenie chto, prepodovatelem ne ohota uvoljnjatjsa i oni priduvovajut predmeti i chitaju lekcii, govorja dlja obshego razvitija, primer - lietvidība, berezhlivoe proizvodsta. Ja za 4 goda obuchenija pochti vse raboti skachival s interneta i poluchal horoshie ocenki, da eto bil moj vibor... lichno ja ozhidal ot tsi boljshego...
i nuzhni sovershenno drugie predmeti. ja student tsi zaochnogo otdelenia "bakalavr socialjnih nauk, v oblasti nauk upravlenia"

T TSI studente 30.05.2011

Mācos jau trešo gadu klatienē loģistikas specialitātē. Pirmajā semestrī mums vispār tādas disciplīnas kā loģistika nebija...
Filosofija mums arī bija, bet man patika - pasniedzējs bija kolosāls un vispārizglītošanai netraucēja. Un vēl viena vienīga disciplīna, kura man patika bija matemātika - mums cits pasniedzējs pasniedza, baigi forši skaidroja - pat žirafei būtu skaidrs...
Arī mācos latviešu grupā, bet kādi tik 10% notiek latviešu valodā. Ir, protams tādi pasniedzēji, kuriem rūp zināšanas, bet no tiem, kuri ir mani skolojuši, labi, ja kādiem 3-jiem rūpa...((((

Par likumiem u.c. līdzīgiem priekšmetiem:
Tās bija vispār šausmas!!! Mūsu pasniedzējs no 10 nodarbībām 1 reizi atnāca, tā kā redziet viņš ir advokāts un viņam ir daudz darba!!!0_o Un atnākot uz to pašu nodarbību viņš teica:"Palasiet šo un to, es tūlīt atnākšu!" Pats gāja dzert kafiju vai kārtoja savas lietas visu lekciju. Galu galā iznāca, ka mēs paši apguvām disciplīnu 100%. Varbūt tā kā juristiem mums nav jāzina šis priekšmets padziļināti, jo mēs par tiem nemācamies, bet tad cits jautāums - kāpēc viņs ir ietverts studiju programmā tādā apjomā???

Un uzskatu, ka reāli visas studijas varētu apgūt 3-jos gados nevis četros, jo lekciju nedēļā ir pavisam maz, dažreiz tikai viena, maksimums 5 un tikai tāpēc, ka šogad ir prakse un studiju laiks ir tikai apm. 3 mēneši...

T TSI studente 30.05.2011

Un jā, дело не в этом, знаю я русский или нет. Но если я выбрала латышский поток и плачу за эту услугу - то я ее и хочу получить.
Конечно, чем больше языков знаешь тем лучше...
Дело в несоответствие предлагаемых услуг и тех, что фактически получаешь...

Un es nepiekrītu, ka ir lieki, nevajadzīgi priekšmeti, vienkārši kvalitāte ir neļoti...

Mums vēl bija tāds priekšmets - uzņēmējdarbība, kuru pasniedza juriste, kura visu lekciju prezentāciju bija nokopējusi no TSI grāmatiņas un izņemot to, kas bija grāmatā neko jaunu nepastāstija! Paldies Dievam, viņa vairs tur nestrādā.=)))

в Виктор 08.08.2011

TSI это фуфло.Те кто получили диплом TSI, приедьте с ним в UK или Ирландию и попытайтесь устроиться на работу по специальности.Да вас пошлют Н.Х, и правильно сделают. Диплом TSI нигде кроме LV не котируется.А много у нас молодёжи хочет остаться в Латвии?

A AntiTSI 16.07.2012

Я тоже окончила в ТСИ и бака и магистратуру. Отвратительное отношение преподавателей, особенно зараза Подолякина!!! Фамилия говорит сама за себя. Бежишь на её пару, после работы, вся в поту, а она зараза не пускает! Да пусть подавится!!!

D djavel89 19.02.2015

Kadas ir pašlaik atsauksmes par TSI ? Kāds tur ir izglitibas limenis ? Es veletos iestaties pilna laika vakara grupaa datorzinatnes.. par cik vieniga augstskola kas to piedava.
Paldies jau iepriekš !!

E [email protected] 12.07.2015

Iestājos skolā un pēc pāris mēnešiem pametu. Briesmīga iestāde. Tālmācības tikai krievu valodā, lai gan mājaslapā rakstīts ka latviešu. Mācību materiāls - kaut kādas padomju laika ieskenētas grāmatas lapas random secībā, random formātos (katrs pasniedzējs pa savam publicē Work, HTML, Odt, jpg, PDF, 7zip nu pilnīgs rosols).

Mācības tālmācību programmā notiek Moodle sistēmā, kura nokonfigurēta līki, un tas pie tam ka mācījos Informācijas Tehnoloģijas. Paši viņi neko nemāk. Māca kkādus aizvēsturiskus HTML tegus, kas sen jau ir unsupported. Vienā kursā uzdevumi online sakarīgi salikti, citā nekā. Angļu valodā jāatbild vesels teikums BURTISKI pareizi, savādāk Moodle ieliek neieskaitīts.

Matemātikā, pat ja lieto zinātnisko kalkulatoru, nav iespējams paspēt pat ievadīt rezultātu tajās rūtiņās laika periodā, kurš iedots VISAM RISINĀJUMAM.

Video lekciju ierakstu nav kā tādu. Bieži ir sastopami uzdevumi, kuriem materiāls nekāds iepriekš nav dots. Sazināšanās ar skolu notiek ārprātīgi lauzītā latviešu valodā. Ar dažiem cilvēkiem vienkārši neatšifrējamā.

Pilnīgs, totāls post-padomju balagāns. Sevis cienošam studentam, turklāt latvietim, tur nav ko meklēt.

E [email protected] 12.07.2015

A Acelus 07.02.2024

Tici man, tagad ir tas pats. Ru materiālus nav, bet viss ir vecs un tsi pasniedzēji latviešu valodu nezin, angļu arī