Transporta firma "MOBILE-A" SIA - attieksme pret darbu

Sveicināti!

Šovakar pirms plkst. 18:00 devos uz Skrundas autoostu, lai talāk ar autobusu 18:10 dotos uz Kuldīgu. Kad ierados autoostā bij 18:00 un tieši tajā brīdī piebrauca autobuss ar maršrutu logā: Kuldīga - Snēpele - Ieras - Skrunda, un apstājās nostāk, kas parasti nozīmē, ka vai nu autobusa šoferis beigs darbu vai arī mainīs maršrutu, nomainot izkārtni logā! Tas nozīmē, ka man vajag autobusu tieši pretējā virzienā pa šo maršrutu. Pēc pāris min 18:10, kad arī notiek atiešanas laiks, piegaju vēlreiz un paskatījos autobusa logā vai neesmu pārpratis tur rakstīto. Nē! Kuldīga - Snēpele - Ieras - Skrunda. Pēkšņi šoferis piedarbina autobusu un NEapmainot maršrutu logā un NEpiebraucot klāt pie vietas, kur parasti iekāpj pasažieri vienkārši aizbrauc prom! Pavēroju autobusu un jā, tas nogriezās uz Kuldīgu, un bija tas kas man bija vajadzīgs. Šis arī bija pēdējais autobuss šovakar! Vakars izdevies, paldies par neko.

Ar cieņu, Kaspars!

K