transitclub piekabju noma - neizdod atlikumu

Vēlos dalīties pieredzē nomājot auto piekabes.
Bija nepieciešama piekabe, sameklēju firmu caur sludinājumu portāliem. Sazvanījos, ierados.
Piekabei nebija ne vainas, taču iznomātājs nedeva nedz čeku,līgumu ne naudas atlikumu. Lai atdotu piekabi man paām bija jāizrāda ļoti liela interese un bez mazvai "jālūdzās" , lai es to varētu atgādāt atpakaļ. Beigu beigās tā man bija jāatstāj uz ielas ( tā ieteica iznomātājs) solot nākamajā dienāatdot arī atlikumu, bet protams dienas gāja telefonu neviens neceļ un neliekas ne zinis. Gribētu visiem ieteikt pieprasīt līgumu,čeku vai vēl labāk meklēt citu kantori, kur īrēt piekabes vai treilerus.

K

Y YoYo 05.01.2014

Loģiski, ka piekabi jāatstāj uz ielas, kas īstenībā ir mazītiņa šķērsiela pa kuru stundā labi ja viena mašīna aizbrauc.
Jeb Tu pati gribēji to piekabi atmuguriski iestumt nelielā pagalmā, kur stāv citas piekabes!
Par atlikuma izdošanu/neizdošanu neko nevaru komentēt.
Piekabes pats tur esmu ņēmis viss ir vislabākajā kārtībā un piekabes arī nav šroti.

R Rots 09.01.2014

Vai Jums neienāca prātā, ka noticis kāds negadījums, ja cilvēks nevarēja pieņemt savu mantu atpakaļ un nokārtot formalitātes. kau nu Jums pašai nekad nekas negadītos. Sūdzēšanās netā gan liecina par Jums kā cilvēku.

R Rots 09.01.2014

Vai Jums neienāca prātā, kā tā bija neparedzēta situācija, ka kaut kas varēja cilvēkam atgadīties, ja viņš pat savu mantu nespēja pieņemt un nokārtot formalitātes? Sazinieties ar firmu un nokārtojiet, kas kārtojam, nevis sūdzieties. Parādījiet, kas jūs pati esiet. Lai Jums vienmēr tā zaļā gaisma spīd un nekas neatgadās!