www.sudzibas.lv Traktoru rez.daļas pretenzijas par preču kvalitāti

Traktoru rez.daļas - pretenzijas par preču kvalitāti

Ir ļoti lielas pretenzijas pret SIA Agrotehnikas tirgoto traktoru rezerves daļu kvalitāti. Runa ir par Ķīnā ražotajiem pakaļdarinājumiem. Tie ir ļoti zemas kvalitātes . Nesaprotu kā tādas daļas drīkst tirgot. Nekur pie preces nav klāt ražotāja nosaukums. Pārdevēji saka , ka nezinot kas tās daļas ražojis, kaut gan ļoti labi paši to zin. Nu protams cena ari šīm rez.daļām ir pat uz pusi lētākas kā oriģinālās rūpnīcas prece. Un cilvēki nezin un pērk , un bieži pēc dienas vai nedēļas to var izsviest. Bieži ari detaļas nomaiņa ir dārgs un sarežģīts proces, piemēram kloķvārpstai . Bet ilgāk par trīs dienām tā vēl nav nokalpojusi. Notiek tieša pircēju apkrāpšana, ar nekam nederīgu ,ārkārtīgas zemas kvalitātes Ķīnā ražotu preci.
KAS aizstāvēs pircēju ? Kas uzņemsies atbildību par šo vājprātu ?

H

Ausainītis 06.01.2013

Ir veikali, kur šos Ķīnas mēslus tirgo par normālu detaļu cenu.