www.sudzibas.lv Traininglab.lv Pazemošana nodarbībās

Traininglab.lv - Pazemošana nodarbībās

Biju uz kursu uz šo kantori, nodarbības laikā pasniedzējs lika notupties un riet kā suņiem.
Jutos pazemots no šī "izglītības" kursa organizētājiem. Neuzskatu ka pazemojot savus klientus uzņēmums spēj iedvesmot uz lielām lietām. Ja nevēlaties iegūt traumu uz mūžu ieteiktu izvairīties no šī uzņēmuma.

An

hartijs 24.03.2020

Tavi ieguvumi, ja apmeklēsi treniņu:

1) Iegūsi skaidru un nodefinētu vīziju un stratēģiju galvenajos savas personības attīstības virzienos - raksturs, emocijas, gadīgums, veselība un ķermenis;

2) Apgūsi metodes komandas apzinātības un radošā potenciāla atvēršanai;

3) Apgūsi jaunus instrumentus Millenium paaudzes darbinieku motivācijai un enerģijas attīstīšanai;

4) Iegūsi zināšanas par ieradumu veidošanas tehnikām un labāk sapratīsi, kā attīstīt savu darbinieku talantus.

Ja Tu nevari pariet, tad neko nevari!

Tu Turkey901 24.03.2020

Visa veida kolektīva saliedēšanas, aktiermākslas, improvizācijas, uc. kursos sastapsities ar šāda veida uzdevumiem, kas ir normāli.
Turpretim Jūs esat aprobežots un kompleksains cilvēciņš!

49 49cent 25.03.2020

Un Jūs to sauciet par saliedēšanos?
Man tāda kolektīvā riešana nesķiet īsti normāla. Esmu bijusi dažādos kursos un man tādas muļķības neviens nav licis darīt.

Tu Turkey901 25.03.2020

Pak*ļu priekšniemam ostīt vai laizīt taču nelika?!