www.sudzibas.lv Torņakalna veterinara klīnika un aptieka Slikts serviss, neprofesionālisms, aizvainojoša attieksme

Torņakalna veterinara klīnika un aptieka - Slikts serviss, neprofesionālisms, aizvainojoša attieksme

Pieraksts 23.12. 2021. Plkst 12.00. Atbraucam ar kaķīti, bija līdz izraksts no citas vetklīnikas, jo uz to braucām iepriekšēja vakara kad Torņakalna veti vairs nestrādā. Vajadzēja noņemt tikai asinsanalīzi. Jau ieraugot izrakstu ārste izradīja neapmierinātību, ko mēs te esot atbraukuši. Saku - blakus dzīvojam, tādēļ atbraucām. Neesot asistentu, kas Kaki turēšot, ka droši vien nevarēšot analīzi noņemt. Saku mums nav variantu. Turēju pati kaķi... Ārste ar savu agresivitāti jau kaķi bija nobiedējusi, uzmauca tam galva kaut kādu cepuri, jutu ka kaķis nevar paelpot, krāc aiz elpas trūkuma, procedūra ļidz galam neizdevās... Un tad sākās... ''ko es ņemoties ar kaķiem, ja nevarot par tiem parūpēties, utt.. , ko vispār braucot pie viņiem. ''.. Rezultāts - analīzes nenoņemtas, kaķim kaja sačakarēta un vetārste konkrēti pierādīja, ka apkauno vetārsta amatu ar savu uzvedību un attieksmi. Kundze uz gadiem 40...45. Dēls vel gaja parunāt, tam tika pateikts ka es esot atteikusies no narkozes, lai varētu kaķim noņemt asinis analīzei... Kāda narkoze analīzes ņemot? Turklāt ne vārda par to netika runāts. Kaķis izmocīts, saimnieks šausmīga stresā plus vel personiski apvainojumi no ārsta puses, rezultāts nulle.. Ceru ka šī daktere zin kas ir karma.

I