www.sudzibas.lv TOPPREZENT Nepasūtiet pildspalvas ar gravējumu

TOPPREZENT - Nepasūtiet pildspalvas ar gravējumu

Pasūtīju pildspalvas, kurām bija nepieciešams gravējums ar firmas logo. Viss likās ļoti jauki - atsūtīja man uz e-pastu pildspalvas bildes paraugu. Bildē izskatījās skaisti, arī izpildes laiks mani apmierināja. Pirms preces saņemšanas vajadzēja samaksāt ar priekšapmaksu, to veicu bez mazākās aizķeršanās.
Norunātajā dienā aizbraucu pakaļ savam pasūtījumam, bet kad apskatīju vekto gravējumu, es jutos ļoti vīlusies. Pirmkārt uzraksts uz pildspalvas bija tik miniatūrisks, ka ar grūtībām varēja salasīt, kas tur ir domāts, otrkārt iegravēts bija pavisam citā vietā, nevis kā atsūtītajā bildē. Savu vilšanos atklāju arī šīs firmas pārstāvim, bet kā atbildi pretī saņēmu, ka viņš nejūtoties vainīgs, jo logo man neesot riktīgs. Vēl viņš man piedāvāja otrajā pildspalvas pusē nodrukāt lielāku šo logo. Neskatoties uz to, ka divu veidu drukas uz vienas pildspalvas neviens normāls cilvēks nepasūta, un tas izskatās smieklīgi. Protams viņš savu naudu saņēmis, un viņam ir vienalga vai klients apmierināts vai nē. Gribu brīdināt citus cilvēkus, lai nepieļauj tādas pašas kļūdas, kā sanāca man.

I Ilze 13.12.2011

Man nav bijusi vajadzība pēc gravēšanas, bet visi citi pakalpojumi šajā firmā bijuši ļoti labā kvalitātē un termiņā.

B Baiba 23.12.2011

jā es arī neesmu apmierināts ar šīs firmas pakalpojumiem

T topprezent 17.01.2012

Labdien!
Bij viens gadījums, kad vienreiz izmantojām vietējās firmas gravēšanas pakalpojumus, lai gravētu mūsu klientam steidzami nepieciešamās pildspalvas.
Vairs mēs neizmantojam Latvijas firmu pakalpojumus gravēšanai - jā piekrītu kvalitāte ir slikta.
Mēs sadarbojamies un piegādājam pildspalvas jau ar gravējumu no ES partneriem. Pildspalvas ar gravējumu no ES partneriem nāk ļoti labā kvalitātē.
Esam pateicīgi ari par labām atsauksmēm šai lapā.
Laipni aicināti izmantot mūsu pakalpojumus un pārliecināties par mūsu kvalitāti klātienē.
Lai visiem veicas!
Ar cieņu TOPPREZENT SIA

T topprezent 22.07.2015

Labdien!
Nu jau ilgāku laiku piedāvājam paši gravēšanas pakalpojumus. Iegādājāmies lāzer gravēšanas iekārtu. Gravējums sanāk smalks, kvalitatīvs.
Laipni aicināti iepazīties ar mūsu kvalitāti.
www.pildspalva.lv
www.gravesanaspakalpojumi.lv

Ja ir šaubas par kvalitāti, tad aicinām ciemos un iepazīties ar mūsu piedāvājumu klātienē.

Ar cieņu
TOPPREZENT SIA

M Marika Dombrovska 21.11.2022

Ir labi, ja šīs firmas darbinieki atstāj pozitīvas atsauksmes, bet ja godīgi darbinieks ir slikts un attieksme ir kā pret mēsliem. Sarakstē atbild tā, it kā viņam traucē, tērē tavu laiku un nespēj sagatavot piedāvājumu nedēļas laikā, kad aizbrauc pie viņa uz ofisu, jo tikšanās ir norunāta, pretī nomierina, kā viņam nekā nav un viņš vēlāk nosūtīs cenas.
Man šī firma melnajā sarakstā un visiem došu sliktu atsauksmi