Tomorrow's Trends & Tools, SIA - Nekvalitatīvs serviss

Neiesaku sadarboties ar šo kantori. Merčendaizeru sagatavošanas līmenis ir zems. Ja uzrodās jauns klients, darbiniekiem alga netiek palielināta, tikai darba apjoms. Uzņēmumam nav ne stratēģijas, ne attīstības plāna - viss notiek pašplūsmā. Uzņēmumu vada cilvēki bez izglītības un izpratnes par biznesa vadību un attiecību veidošanu ar klientiem/darbiniekiem. Viņi uzskata sevi par pašpietiekamām būtnēm - mācīties un apgūt jaunas metodes/tehnikas ir zemāk par viņu pašcieņu. Uzņēmumā valda neveselīga atmosfērā, visi ir uzvilkti un strādā zobus cieši sakodāmi.

M Milaana 23.10.2019

1. Turkey901 - jums nav mazākās izpratnes par merčendaizinga biznesu.
2. "Uzņēmumu, kurš veiksmīgi strādā" - jūs par šo - https://company.lursoft.lv/tomorrows-trends-tools/40103243387? :D Par 38 288,20 Eiro parādu Valstij?

Turkey, iesaku neizteikt viedokļus par jautājumiem, kuros, neesi kompetents ;)

M Milaana 23.10.2019

No kurienes info par peļņu? :D Knapi galus savelk kopā.

Skatos citus postus - Tītara kungs ir baigais Sūdzību.lv eksperts. :D