LV RU

Tomorrow's Trends & Tools, SIA - Nekvalitatīvs serviss

Neiesaku sadarboties ar šo kantori. Merčendaizeru sagatavošanas līmenis ir zems. Ja uzrodās jauns klients, darbiniekiem alga netiek palielināta, tikai darba apjoms. Uzņēmumam nav ne stratēģijas, ne attīstības plāna - viss notiek pašplūsmā. Uzņēmumu vada cilvēki bez izglītības un izpratnes par biznesa vadību un attiecību veidošanu ar klientiem/darbiniekiem. Viņi uzskata sevi par pašpietiekamām būtnēm - mācīties un apgūt jaunas metodes/tehnikas ir zemāk par viņu pašcieņu. Uzņēmumā valda neveselīga atmosfērā, visi ir uzvilkti un strādā zobus cieši sakodāmi.

Mi

Komentāri (5)

Tu Turkey901 23.10.2019

"Ja uzrodās jauns klients, darbiniekiem alga netiek palielināta, tikai darba apjoms."

Protams, uzņēmumam nav jāmaksā par katru klientu, kuru Jums "piespēlē", ja tas nav iepriekš atrunāts darba līgumā.

"Uzņēmumu vada cilvēki bez izglītības un izpratnes par biznesa vadību un attiecību veidošanu ar klientiem/darbiniekiem."

Uzņēmumu, kurš veiksmīgi strādā, maksā nodokļus, rada darba vietas izveidoja viņi, nevis Jūs, tāpēc tas ir diskutabls jautājums, kuram trūkst izpratnes un saprašanas.

Mi Milaana 23.10.2019

1. Turkey901 - jums nav mazākās izpratnes par merčendaizinga biznesu.
2. "Uzņēmumu, kurš veiksmīgi strādā" - jūs par šo - https://company.lursoft.lv/tomorrows-trends-tools/40103243387? :D Par 38 288,20 Eiro parādu Valstij?

Turkey, iesaku neizteikt viedokļus par jautājumiem, kuros, neesi kompetents ;)

Tu Turkey901 23.10.2019

Jā, veiksmīgi strāda, gan peļņa, gan nodokļi aiziet kabatā, dzīvo cepuri kuldami!
Ja Jūs esat tik gudra, tad dibiniet uzņēmumu, algojiet darbiniekus un izkonkurējiet šos darboņus ar savām neticamajām zināšanām biznesa, finanšu un mārketinga jomā, viņi būs šokā!

Mi Milaana 23.10.2019

No kurienes info par peļņu? :D Knapi galus savelk kopā.

Skatos citus postus - Tītara kungs ir baigais Sūdzību.lv eksperts. :D

Tu Turkey901 23.10.2019

Lieli parādi ir no liela apgrozījuma, no kura nodokļi netiek maksāti, lursoftā ir iespēja iegādāties uzņēmuma gada pārskatu, varat to nopirkt un iepazīties, šāda veida biznesam izdevumi/ pašizmaksa ir minimāla, tātad, daļa apgrozāmo līdzekļu tiek novirzīta algām un telpām, pārējais netiek novirzīts nodokļu nomaksai, bet gan izņemts skaidrā naudā (uzņēmuma kasē).
Jums nāktu par labu grāmatvedības vai uzņēmējdarbības kurss, lai rastos saprašana par procesiem uzņēmuma iekšienē, uzņēmuma bilanci un administratīvo pusi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes