www.sudzibas.lv Tomato Pica Slikts serviss

Tomato Pica - Slikts serviss

Sadu sudzibu rakstiju uz ''tomatopica'' epastu bet paradija ka tads neeksiste

Sveiki! Atvainojos par to ka rakstu bez garumzimem. Bet velos kautko teikt. Piektdien 14. julija ar meiteni biju aizgajis uz jusu restoranu-piceriju. Mes pasutijam divas fri kartupelu porcijas ar majonezi un 20cm peperoni picu. Viss bij labi iznemot to ka manas porcijas majoneze bij sarkanigs mats un meitenes porcijas fri kartupelos bij kautkada metela skaidina, visticamak no kautkada iepakojuma. To mes vel piecitaam bet kad pagarsojam picu sapratam ka tas apaksa ir loti piedegusi un man likas ka es eedu aktiivo ogli ar peperoni garsu. Par to es samaksaju 12.47 EUR. Varbut par kadu centu kludos. Tas bij vis briesmigakas pusdienas mana muza. Visiem saviem draugiem un pazinam ieteiksu nekad neiet est uz turieni. Un es ari pmanijos to visu nofotografet.

TasEsLV 17.07.2017

Bildes studijā.

Kritiskā 17.07.2017

"Un es ari pmanijos to visu nofotografet." un kur tad ir tas bildes?