www.sudzibas.lv Tolmets Laicigi neapmaksa

Tolmets - Laicigi neapmaksa

neticiet tolmetam ka vini sola ka visu laicigi jums samaksas pa nodotajiem metal luzniem es naudu gaidu pari jau nedelai tad ieskaita tikai nelielu dalu no sumas un atkal ir jagaida vairakas dienas lai sanemtu parejo naudu galvenais ka man ta pati banka kas viniem nezinu ka cilveki dabu savu naudu kuriem ir cita banka laikam jau menesi to gaida :D un vel vini neadbild uz nosutitajiem e-pastiem ar jautajumiem par to kad biedzot samaksas

J JurisK 15.10.2012

nekas nav mainījies arī šodien! Pirms divām nedēļām nodevām Siguldā lūžņus un aizvien gaidām kad samaksās!!! Šodien Siguldā sola par lūžņiem mistisku cenu, pa 9Ls lielāku nekā Rīgā. Tācu cenu sola gan atbildot uz telefona zvanu, gan viņu mājas lapā, taču reāli nododot lūžnus saka ka kļūdījušies un aprēķina pa daudz mazāku summu!!! Nevediet un nenododiet lūžņus Tolmetā, viņi ir krāpnieki un afēristi!

U uldisal 09.06.2015

Kā tas iespējams, es pati vedu tikai uz Cēsu tolmetu-nauda tajā pašā dienā, nekādu problēmu, cenas arī -kādas ir uz doto brīdi-par tādām arī aprēķina!!!