www.sudzibas.lv Tolmets darbinieki krāpjās

Latmetals /Tolmets Siguldā - darbinieki krāpjās

Siguldas metāllūžņu pieņemšanas punkta Latmetāls darbinieki krāpjas ar nosvērto lūžņu kilogramiem. Uz svariem parādās viens, bet gala iznākumā pavisam cits cipars. Tagad cik reizes biju aizvedis, tik reizes arī tiku piekāsts. Un tas attiecas gan uz melno, gan krāsaino metālu. Kāpēc svari nestāv uz 0.0, bet gan uz -0.5? Un kad tiek nosvērts, tad svērējdžeks noņem jau kilogramus- pieraksta uz lapiņas mazāk, un pēc tam meitene vēl izdara tāpat un uz kvīts uzraksta vēl mazāk. Tas skaitās labākās metāllūžņu cenas? Es domāju, šāda nekaunība ir pārāk atklāta un to vajadzētu stingrāk kontrolēt. Vai vismaz sodīt šos darbiniekus.
Sorry, bet pie jums vairs nevedīšu.

M m77 10.10.2013

Varu tikai šo apstiprināt - nosvēra man pieņēmējs alumīniju 59 kg, darbiniecve pie datora ierakstīja 53kg, vēlāk tik pamanīju un aizdomājos, vai pats neesmu pārskatījies, bet nē, labi atceros, cik rādīja uz svariem.

Tas pats bija ar ledusskapju nodošanu - vedu 2 gab pa vienam katru reizi, pirmoreiz starpība uz svariem ar ledusskapi un bez bija 70 kg, otro reizi 80 kg, bet kvītī ierakstīja par abiem 0.07t. 10kg nošmauca - nieks, bet nepatīkami, ka tevi par muļķi uzskata, tagad vairs uzticības šiem nekādas, jāskatās "uz nagiem" kā tirgū, lai neapšmauc. Pieņēmējas tur strādā vairākas, šī konkrēti bija Mārīte Stolere, varbūt otra ir godīgāka.

Par izmaksām tas pats - lai gan abus darījumus veicu vienā dienā, par pirmo' iekrita nauda pēc 2 nedēļām, par otro jau 3 nedēļas nekā, tagad piezvanīju, teica, ka jā, ir aizķeršanās... nez vai tā ir visas nozares "specifika", vai raksturīgi tikai Latmetālam?

A Aigars Roze 05.02.2016

Tu gribi nodot plānu bleķi kas pilns ar putām pa lūžņu cenu, nu nav tā ir 10% piesārņojums.

R Roberts Klinsons 01.04.2016

Par kg netiku apšmaukts, bet naudu 3nedēļas neieskaitīja. Aizbraucām uz vietas noskaidrot kāpēc tā. Pusstundas laikā ieskaitīja.

H hujakshh 08.11.2016

Uz svariem viss bija kārtībā, papīrā arī.. bet naudu vieņiem grūtības aizskatīt laicīgi, jāgaida jālūdzās, izzvaniju visus viņu galvenos kantorus nevienam nekāda informācija nav. Viens vārds.. gaidi. Tas arī viss. Citos tolmetos, nodod.. 20min un nauda kontā pat tad kad tur ir rinda un darbi pilns. Nākamreiz uz turienēm nebraukšu un citiem arī neiesaku.