Toletes. - Sliņķi.

Dzelzceļ stacija TUKUMS 2. Kas tur galu galā atbild par toleti ? 15.05.12 ieeju iekšā pa savām darīšanām a tur vīriešu toletē sēž sieviete, es izskrēju laukā, bet es jau zināju, ka ta ir vīriešu tolete. Sieviete izgāja nosarkusi viņa saprata un tad es ieraudzīju, ka pie ieejas uz toletēm nav uzrakstīts kura ir viriešu, kura sieviešu. Vai teišām tik grūti uzlikt kādu zīmi, lai atšķirtu? Es gaidu atbildi uz savu jautājumu.

J

K kurmiks3 17.05.2012

Atbildi vajadzes gaidit ilgi, jo"Latvijas dzelzcels" sadas sudzibas nelasa.Vini aiznemti ar
vilcienu iepirkumu, tikai kurp ar tiem vilcieniem lai brauc? Uz Liepaju un ventspili
pasazieru vilcieni jau sen nebrauc, vares aizbraukt lidzZaslaukam vai Atgazenei.Latvija
kartejo reizi rullee.Butu labak sakartojusi kaut koTukumaa-2.

Ausainītis 17.05.2012

Sūdzībmani-tu dumjš, vai izliecies? Kopš laika gala vīrieši pa labi-sievietes pa kreisi.

F faktu fakts 17.05.2012

T U A L E T E S!!! JOMAJO

Likumsargs 18.05.2012

Re tāda nu ir tā izglītības sistēma, ka pat vārdu TUALETE neprot uzrakstīt pareizi!
Kurmikam varu pateikt, ka Latvijas dzelzceļš nenodarbojas ar vilcienu iepirkumu! Palasi no sākuma ziņu portālus un tad šeit gudri izrunājies!

G gudriniece 18.05.2012

Tiešām vājprāts!! Kā dzird, tā raksta, ko redz par to dzied :)))))))

G garā 20.05.2012

tā ir kautkāda Latgales "viesstrādnieku" iestāde TOLETE...citi tā TUALETI nesauc.
sviesC :(((

Ausainītis 21.05.2012

Garā, šoreiz tu kļūdījies, latgalieši tualeti sauc par ateju. Šoreiz ir trāpījies smagāks gadījums-Īrijas viesstrādnieks.

G garā 21.05.2012

zini, Ausainīt, viena swedbank filiāles galvenā caca arī teica "tolete"..tā kā, hvz, kur aug kājas šim vārdam;-)))

Ausainītis 21.05.2012

Droši vien iepriekšājā šīs "cacas" darbavieta būs bijusi kādā no Īrijas bordeļiem.

Танюшка, что ты куришь?

G garā 22.05.2012

es tik tagad (gara būdama) izlasīju TOLETES galveno problēmu...Nabags-TOLETĒ sēž sieviete !!! AAAAAAAAAAAAA!!!
kakā un čurā tikai onkoļi, da vēl only TOLETĒS:-)
Ja šim portālam būtu nominācijas, tad šī sūdzība būtu TOP 10

Neitral 26.05.2012

;))) a kāpec tu nobijies to sievieti?? nu varbut ta nebija gluži sieviete??ilgi smejos parlasot šo "sūdzību"