www.sudzibas.lv Tokarev Būve, jeb Būve T Nesaņēmu algu par 4 mēnešiem

Tokarev Būve, jeb Būve T - Nesaņēmu algu par 4 mēnešiem

Kādreiz strādāju viņu kompānijā, sākumā viss bij normāli, bet pagāja daži mēneši un viņi sāka kavēties ar algām, es strādāju oficiāli un nekādas konvertītes man nebija. Strādāja arī dažādas brigādes, kas neoficiāli strādāja pie viņiem.

Es nesaņēmu algu par gandrīz 4 mēnešiem un brigādes tieši tāpat, darba nebij, sēdēju mājās, zvanīju, prasīju ko lai dara, vai meklēt citu darbu, viņi man atbildēja, ka kuru katru dienu būs nauda un viss būs kārtībā, tā arī ar rītdienām mani baroja, tāpat kā visus pārējos.

Gāju uz Valsts darba inspekciju, kas man ari nepalīdzēja, viņiem pateica, ka es vispār darbā nēesot ieradies un viņi neredz par ko būtu man jāmaksā, tagad firma laikam ir atzīta maksātnespējīga, bet tas viņus neatturēja no jaunas firmas dibināšanas.

Esmu palicis bez naudas un jebkādām iespējām to atgūt, tikai tādēļ, ka naivi uzticējos viņu solījumiem. Arī juristi saka, ka šajā lietā es neuzvarēšu, tāpēc gribu brīdināt visus kam ir jebkādas saistības ar šo firmu, vai būs, esat vērīgi, jo es nēesmu kā izrādās pirmais. Ja kāds man var kā palīdzēt, lūdzu rakstat man uz e-mail.

E

F Fr 30.09.2008

Уважаемый, я могу вам сказать лишь то (если не понимаете по-русски, могу написать и по-латышски). У них люди (их клиенты) не могут получить деньги (СВОИ!!!) которые вкладывались в фирму для строительства домов и в итоге домов не дождались, и денег не возвращает, личные деньги клиентов уходили на нужды господина Токарева, так-что чтобы получить еще и прибыль в вашем случае заработную плату - можно вообще расслабиться.

E Edgars 30.09.2008

Laikam jau taisnība ir, tadi cilvēki parasti vecumdienas nesagaida...

MacBeton 11.10.2008

Pirmkārt, kapēc tu turpināji strādāt pēc pirmās nesamaksātās algas???
Otrkārt, darba inspekcija nepalīdzēja??? Tu gribi teikt ka tev nav liecinieku? Viens pats objektā strādā??? Kauko tu tur pats jauc.

E Edgars 02.04.2009

darba inspekcija vispār neko nevar izdarīt, izņemot uzlikt sodu par algas nemaksāšanu, man pieredze liela ar viņiem, takā es neko nejaucu!