www.sudzibas.lv Tobook.lv Nepaziņo, ka meistars nav piekritis procedūrai

Tobook.lv - Nepaziņo, ka meistars nav piekritis procedūrai

Varak, 16.08.2017, izdomāju, ka labprāt pieaudzētu sropstas, sacīts-darīts, atradu salonu VIlana Bolderājā, jā, labi, rezervācija apstiprināta 18:30, smuki-atnāk sms uz telefonu, paziņojums uz e-pastu. Braucu no centra uz Bolderāju, atrodu salonu. Administratore jauka-apmulsusi, saka, ka redz, ka esmu pieteikusies, bet saka, ka tobook.lv vajadzēja man atsūtīt info, ka ,meistares nav, zvana meistarei, tā laipni piedāvājās mani apkalpot citu dienu. Pats foršākais teksts no viņas-mē spalūgsim, lai tobook.lv atsūta jums kancelēšanu :) Labdien! Esmu jau uz vietas un man ir atteikts. Šodien ieeju savā e-pastā, tā arī paziņojuma par atcelšanu nav. Dārgie līdzpilsoņi, saņemot apstiprinājumu uzzvaniet uz salonu, pārliecinieties, ka tobook.lv ir izdarījis visu kā nājās un neesat velti iztērējuši sau laiku un nervus.