www.sudzibas.lv To the moon and back To the moon and back salons avotu iela 22 krāpšana, nekvalitatīvs darbs, serviss, kāzu kleitu salonā

To the moon and back - To the moon and back salons avotu iela 22 krāpšana, nekvalitatīvs darbs, serviss, kāzu kleitu salonā

Pieteicos šajā salonā To the moon and back uz matu pieaudzēšanu, šajā salonā arī tirgo kāzu kleitas par kurām spriediet jau paši, ja mati ir ļoti sliktā kvalitātē. Kapsulas bija tik milzīgas, kasījās visa galva. Par nākšanu pārlabot savu darbu atteicās. Viss ir jauki līdz brīdim kamēr neesi samaksājis un aizgājis.
Ļoti iesaku izvērtēt vai šajā salonā audzēt matus un iegādāties kautko.
Un tur arī tirgojas mati, kuri ir kā no aliiexpress.
Protams čeki netiek sniegti!

M Matu salons 29.07.2023

Sveiki. Visas klientes ir tikušas apkalpotas, kurām ir bijusi tāda nepieciešamība. Ja kliente izvēlas maksāt un pieaudzēt lielās kapsulas, tad tiek pieaudzētas lielās. Ja izvēlas mazākas attiecīgi mazākas tiek veidotas, bet par viņām ir papildus samaksa. Ja jūs atteicāties no mazajām tad tā ir klientes vēlme. Samaksa tiek pienemta ar pārskaitījumu.

M Matu salons 29.07.2023

Mums nav reģistrēta kliente ar šādām sūdzībām.
Manas klientes zin, ka es visām vienmēr atbildu un jebkuri jautājumi tiek risināti.
Pirms matu pieaudzēšanas klientes var izvēlēties sev piemērotus matus cenas ziņā attiecīgi arī kvalitāte ir labāka dārgākiem matiņiem.
Kā arī ir jāsaprot, ka pieaudzēti matiņi nav savas pašas un kopšana prasa daudz laika. Jo dārgāki mati jo vieglāka kopšana un nēsāšana. Mēs veicam konsultaciju pirms procedūras, kura ir bez maksas. Viss tiek izstāstīts un parādīts.
Sazinieties caur oficiālo telefonu lūdzu.

Kāzu salonam nav nekādas saistības ar matu salonu.

E ella do hi kl 25.10.2023

Labdien! Lūdzu nekavējoties nodzēst šo ierakstu vai piekoriģēt! Mans kāzu salons neattiecās pie skaistumkopšanas salona, kurš ir mums aiz sienas! ta kādreiz bijusi mūsu telpa, un pārvācoties uz blakus telpu tika atstātas mūsu uzlīmes uz loga! Lūgums nenomelnot citus, kam nav nekādas attiecības pret Jūsu sudzību!