tirgus - uzbaziba

Cienijamie tirgus pardeveji!Jusu precite ir tik parskatama, dazadidiba, daudz interesantu modelu, bet ir viena problema.Tirgotaji ta uzbazas, ka es un daudzi mani kolegi neapmele tirgu tikai i iemesla del, tikai si iemelsa del.Ja neuzbaztos, butu vairak pirceju.Ta es nedomaju viena, musu daudz.Ja parlieku uzbazas, tad es vienkarsi pagriezos un eju prom, kaut pat kaut ko noskatiju, nevajag un viss, tas apgrutina, ari mani draugi ta dara...Ciks vien ir.Aizbrauc tur, kur neuzbazas!!!

W wmatok 20.12.2008

pretīgi ir ka uzbāžas, bet tā ir problēma arī veikalos, īpaši mazos, kur pārdevējas metas virsū kad kāds ienāk.tu ienāc veikala bez konkrētas vēlmes un tev uzreiz piedāvā palīdzību, kaut pati vēl nezini ko gribi!

R Rita 20.12.2008

trakākas ir tad, kad viņas zin labāk par pašu ko tev vajag un vel uzbāžas ar savu viedokli piestāv, tak---ņemiet!!! :))

N ninja 20.12.2008

tads ir apkalposanas standarts.. ir pirceji, kam ta patik un uz ko tas nostrada.

: :))) 21.12.2008

Tirguu tapat pietiek pirceju ari bez jums, kaprīziem un izlepušiem..

I ingus 21.12.2008

Lūk, lūk, manas domas. Gribeju tirgū pa lēto nopirkt somu, bet man pat apskatīt neļāva, uzreiz metās virsū kā negrudras, varēja iet pie kura galda grib. Nu ko, somu nopirku veikalā, bet tirgustantes palika bez pelņas. Un nevajag teikt, ka tagad tirgus ir ļoti iecienīts, ir pārdevēji, kas tur dienā labi ja pāris latus ieņem. Bet lielakā daļa cilvēkupreci grib apskatīt bez pārdevēja vāvuļošanas un komentāriem. Un ja tomēr izodmāsi nepirkt, tad kādus komentarus nāksies dzirdēt, ka maz neliksies.

P psc 27.12.2008

ciest nevaru ka bazas virsu...ja man ko vajadzes, pati palugsu...daudziem tas nepatik, tas klientus atbaida...un vel skaisti runa, cik tev piestav ta krasa un fasons utt! :D

I ieva 27.12.2008

pilnigi piekritu...