tirgus un daudzas citas vietas

esmu absoluutu neapmierinaata ar ljoti daudzas vietaas straadajoshajaam paardeveejaam!!! lielveikalos, arii tirgu - absoluuti un demonstratiivi nerunaa ar mani latviski!!! man jau vienalga - es varu runaat un arii saprotu krieviski - bet vai tieshaam shie krievi ir tik tupi???? ka nu jau 16 gadus kopsh Latvija ir briiva no krievu juuga paardeveejas nevar iemaaciities latviski mani apkalpot?

B Beata 19.06.2006

Vnk besii taadas principiaalas kundziites, dziivojiet laimiigi un netrakojiet... taadu cilveeku kaa Juus deelj jau ir visu laiku nemieri starp dazhaadu valodu runaajoshiem, Juus visu laiku atgaadinaat par taam formalitaateem par Latvijas Neatkariibu, bet vai tad krievu arii nav cilveeki? Pasakiet, vai tad Juusu pazinju lokaa nav jauku cilveeku, tostarp arii krievu? Dziivojiet mieriigi un saticiigi. Jums ta4u netraucee ka vinji runaa krieviski, Juus ta4u saprotat?!

? ?? 20.07.2006

KAs jums teica ka jus apkalpo?Vai jus esat kaut kada prezedente, lai jus apkalpo?!Jus nakat ciemos pie cilvekiem, gan uz restoranu, gan uz tirgu!Par kadu krievu juugu jus runajiet?Varbut par padonju juugu?Nevajag jaukt divas dažadas lietas!Vards toleranse jums liekas pazistams?

E estere 02.08.2006

E estere 02.08.2006

miljie cilveeki, neiet runa par krievu tautiibas cilveekiem Latvija...dziivojiet laimiigi..es piemeeram pilniibaa pienjemu krievus..man ir pazinjas, viss ir oky..dziivojam draudziigi..nekaadu iebildumu......BET shajaa gadiijuma iet runa par paardeveejaam LATVIJAS valstii, kur 1. VALODA ir diemzheel ir LATVIESHU!!!!!!!!!!!!! daudzi jaunaas paaudzes latvieshu beerni nezin krievu valodu..bet grib nopirkt kaut ko...un ja daudzas paardeveejas runaa tikai krieviski principu peec?????