Tirgotava "Debessmanna"

Ar pašu veikalu un produktu kvalitāti viss ir ok, bet, ja KASIERI...mī un žē. Ja manat garu jaunekli ar brillēm, tad pie tās kases neejat - pilnīgs flegma + vēl vismaz 2 minūtes jūs kārtīgi nopētīs, ja pasmaidīsi par viņa flegmātismu un slimīgo interese, tad vēl piesiesies 5 min. par ko tad jūs tagad redz' smejaties. Murgs kaut kāds! :))Ā, un laikam viņam ir arī māsa - arī ar brillēm, apkalpo vienkārši drausmīgi.

A Andrejs 04.12.2006

tas nav gadienaa berkovich?;D es vinju paziistu! nav tik traki kaa liekas. normaals cilveeks. un vinjam nav maasas vai braalji, bet no pasha berkovicha shis tas ir dzirdeets par to meiteni ar brilleem. par apkalposhanu piekriitu.

K Kristians 04.12.2006

lol

K kris 04.12.2006

jaa un + tam kas shito rakstija laikam tas berkovich izvaroja?lol

S saņa 04.12.2006

bljag beidzat apdirst.. ar vinju viss ir kaartiibaa... (nu taa vareetu teikt) :D protams ka ir vinjsh savaadaaks nekaa visa taa peleekaa masa.. jauks cilveeks nau ko piekasiities.. ja nepaziist labaak nedirst.. :P

K Kasieris 05.12.2006

cieniijamais pirceej, nedirs ar to vietu, ar kuru peec tam jaaeed.

J julija 09.12.2006

Ja bi nazvala etot magazin boljsim kolxozom!!!!osobenno oxranu kotoraja sovsem neumeet rabotatj i prodavcov..s muzem zaexali za produktami,i on mne na usko sto-to sepnul...i slisu krik na vesj magazin...DA TI Ee ESE RAZDENJ ZDESJ>..eto krihala vozmusenno prodavsica iz sirnogo otdela..navernoe ohenj neudovletvarennaja i zlaja...GAV -GAV