Tireshop.lv - slikts serviss - Slikts serviss

Neiesaku nevienam šo kantori. Pieteicu riepas montāžu caur mājaslapu. Aizbraucot uz pieraksta laiku, protams nācās vilties. Darbinieks pateica, ka pēc pieraksta neņem un jāsēž Rindā - kurš pirmais brauc tas pirmais maļ. Tie bija šī uzņēmuma darbinieku vārdi. Pēc 40 minūtēm tiku uz riepas nomaiņu. Riepas mainīja 2 stundas. Pēc montāžas vēl uzprasīja 60 eiro par to, ka mans busiņš esot komerctransports. Kaut dokumentos pat rakstīts pasažieru. Katrā ziņā cilvēku čakarēšana. Ja gribi sačakarēt sev dienu tad šis serviss tev to pasniegs.

N

Good Intentions 29.11.2022

Es pareizi saprotu, ka dokumentos ralstīts pasažieru un tik tiešām netiek izmantots, kā komerctransports un tu vienkārši samaksāji?

G Gulbenietis 29.11.2022

Riepas bija dubultās vai vnk četras, kā vieglajam? 30 eur tāds darbs maksā.

T taisnibascinitajs3 29.11.2022

Kārtējais latvietis, kuru katru gadu negaidīti pārsteidz ziemas stihija Novembra beigās. Ja atliec visu uz pēdējo brīdi, tad nebrīnies, ka jāsēž garās rindās ar vēl 10 tādiem pašiem latviešiem un, ka tev noplesīs 7 ādas par to.