Tireshop SIA Rubbers - Drausmīgs serviss

Veicu e - pierakstu uz riepu montāžu, ierodoties uz riepu montāžu paziņoju par savu ierašanos, servisa pieņēmējs paziņoja, ka jāuzgaida 20 min un tad varēs braukt iekšā boksā uz riepu montāžu. Paiet 50 min dodos noskaidrot vai ilgi vēl jāgaida, uz ko man atbild pēc nākošā automobiļa varēs braukt iekšā, automobilis taču man saka ka vēlreiz jāuzgaida un ka pēc šī automobiļa tik tiešām varēs braukt iekšā uz montāžu. Beidzot, kad paiet kopumā jau 1,5 h servisā pasaka ka nekādu montāžu viņi neveiks, jo man neesot pieraksta. Pēctam darbinieki sazinoties savā starpā noskaidro, ka izrādās, ka e-pieraksts nestrādā jau vairākas dienas, taču paziņojuma par to mājaslapā nekāda nav un arī iespēja pierakstīties netiek liegta, tikai veikt pierakstu izrādās ir bezjēdzīgi. Veicot pierakstu ir rakstīts cik ļoti tiek cienīts mūsu laiks un, ka veicot šo pierakstu tas neaizņems vairāk kā minūti, noteikti, ka paziņojuma ievietošana par to ka e - pierakstu nav iespējams veikt vai sadaļas slēgšana majaslapā arī neaizņemtu vairāk kā minūti.

Noteikti, ka nekad uz turieni vairs nebraukšu tikai tā iemesla dēļ, ka mans dārgais laiks, ko serviss apgalvo ka ciena tika izniekots, jo darbinieki mani maldināja kā arī paši nezina, kas viņiem notiek uzņēmumā.

C