www.sudzibas.lv Tirdzniecības centrs Saga Agresīvs Sagas darbinieks

Tirdzniecības centrs Saga - Agresīvs Sagas darbinieks

Šodien 13.05.23 plkst 17: 55 aizvedu bērnu uz pasākumu izklaides centrā lielveikalā “Sāga”. Ceļa vidū stāvēja rati, kurus darbinieks bez steigas kārtoja Rindiņā. Pabraucu tiem garām, lai izlaistu pie bērnu. Darbinieks agresīvi sāka pacelt balsi, lai mašīnu savācu. Mazu bērnu priekšā sāka skaļi lamāties, ka viņam par mašīnu ir poh**. Lūdzu parunāt ar darbiniekiem par cieņu pret klientiem un it īpaši mazu bērnu priekšā. Paldies!

T taisnibascinitajs3 14.05.2023

Kārtējā Jažemaķ, nebrauc pie stūres kā zoss, tad nebļaus virsū kā uz zosi.

M Mari_diao 14.05.2023

Taisnibascinitajs3, vai dzīvē ir kas kas jūs neapmierina? Varbūt vajag rocinu paturēt vai paraudāt uz pleca? Tiešām saprotu, ka jums kompleksu dzīvē netrūkst, bet netaisos būt jūsu atvieglojums. Bucha, lai jums viss izdodas! :)

T taisnibascinitajs3 14.05.2023

Paldies nevajag, man ir blakus kāds, kas apmierina, atteikšos Jūsu piedāvājumam. Šādi piedāvājumi varētu būt iemesls, kāpēc esat ar bērnu. Bučas, lainizdodas.