www.sudzibas.lv Tipoprint Krāpniecība

Tipoprint - Krāpniecība

Sveicināti visi,kas lasa šo sūdzību, Sava biznesa ietvaros griezos pie uzņēmuma tipoprint lai nodibinātu sadarbību,jūs sagaidīs uzņēmuma īpašnieks AĻĢIRTS ar vai bez kundzes nedaudz parunājot par sadarbību Aļģirts nemanot novirza sarunu,piedāvā jums piedalīties'' mega''starptautiskā projektā.Protams skalo smadzenes.piedāvā atsevišķu tikšanos kuras laikā piedāvā uz lapas izrakstīt no jūsu telefona uzticamus cilvēkus jo vairāk jo labāk tā sakot lai varētu jūs ar tiem operēt.Izrakstīju''TAD SĀKĀS MURGS'' Sapratis,ka mega projekts ir vecu vecais AMWY PIRAMĪDA atsakos no jeb kādas SADARBĪBAS.IZMANTOJOT momentu neģēlīgais darbonis savāc lapiņu ar tel,numuriem.Kāds man bija nepatīkams izbrīns,kad kādu dienu sāka man zvanīt draugi,radi un sūdzēties kamdēļ esmu iedevis tel numuru kadam darbonim kurš no mana vārda piedāvā ZELTA KALNUS.Trakākais ir,tas,ka divas reizes zvanīju aļģirtam un lūdzu izbeigt izmantot krāpnieciski iegūtos datus. 2.nedēļas murgs un pāris sabojātas attiecības. Visu to labāko jums un novēlu nesatikt tipoprint ar AĻĢIRTU un viņa kundzi kura arī spēlē savu lomu.