TinLiana - uzacis

Labdien!
Biju pie meistara Agnese Ulase veikt uzacu tetovēšana.
Es nezinu ko darīt, esmu izmisumāaa..... tās izskatās traģiski - nevienādas un šķibas!!! :((((
Galvenais, ka pirms tam uzzīmēja un viss bija ok, uztetovēja vnk crazyyyyy....

aiznesos uz Rīgu pie meitenes kas ar to nodarbojas vairāk kā 10 gadus - viņa bija pārsteigta par šiem mājiniekiem, kas tikko nolikuši eksāmenus uzreiz ķeras klāt un slavē sevi kā meistaru par pašizmaklsas cenām.... paldies Dievam viņa man viņas izlaboja....

Mans secinājums - tādas lietas doties pie sertificētiem meistariem ar pieredzi un samaksāt 2x vairāk, nekā sabojāt savu paskatu....

Ja interesē paskataties mājas lapā awww.TinLiana.lv galerijās, kādas tur bildes saliktas!!!!

Nandia 07.07.2014

fuuuu!!! labāk nebūtu skatījusies tās bildes saitā! Es saprotu, ka visas skrien pēc modes - ja topā durt uzacis, visas skrien un dur, ja topā reiz bija plānās ''ielas meitu stila' iezīmētas strīpiņas, visām uz to bums, ja topā aizauguši biezi uzacu meži plus vēl nokrāsotu tumši nedabīgā krāsā - visas kā viens! Tā kā tādi kloni...Tagad redz visām jātetovē uzacis...
--- citreiz uz ielas uzskrien virsū tādam monstram un pilnīgi vai kliegt gribas - šausmaassss!!!
Visu pirms ir jāsaved kārtībā sava sejas āda, drausmīgs paskats, kad uz slimīgas ādas vēl uzbliež tetovējumu, kas vēl visu padara sliktak... Es domāju, ka kārtīgam meistaram būtu jāiesaka, iesākumā savest ādu karībā un tikai tad ko tetovēt. Sanāk, ka pat nav zinms, kas būs ar to tetovēto vietu - ja jau tagad ikdienā ādā ir problemātiska, tad ietekme ar šo tetovējamo aparātu var dot vēl sliktāku rezultātu!

D dikens 03.06.2016

Padumja sieviete, visus te mācīs, smiekli nāk!!!

I Ivars Ivars 16.07.2014

Sveiki!
Rakstu visiem tautiešiem kā informāciju par augstāk minēto sūdzību.
Minētā sūdzība ir nepatiesa, cieņas aizskaroša!
Ļoti žēl, ka joprojām atrodas mūsu vidū cilvēki, kas skaudības vai sautīgos nolūkos cenšas kādu nepamatoti un nepelnīti nomelnot, graujot tā cilvēka reputāciju!
Cik var saprast, sūdzības publicētājs nodarbojas ar kaitniecību savas vai kāda cita interesēs
Necenšos lobēt kādu meistaru, vienkārši vēlos panākt taisnīgumu!
Mana sieva un daudzu manu draugu draudzenes un sievas ir izmantojuši Agnese Ulases pakalpojumus iepriekš, un esmu pārliecināts, ka turpmāk arī izmantos. Vel vairāk, vēlos tieši ieteikt minēto meistari kā profesionāli savā jomā ar augstu atbildību un rūpēm par saviem klientiem!
Esmu pārliecināts, ka minētās Agneses Ulases esošie klienti vērtē meistari pēc miņas darbiem, nevis pēc kāda nekrietna cilvēka apmelojumiem!

E Eva Savele-Gavare 17.07.2014

Ņemot vērā to, ka jau 3 gadus esmu Agneses Ulases kliente un arī uzacis man ir pie Agneses ietetovētas, varu atļauties komentēt atklāti, neslēpjoties aiz segvārdiem (ko nedara sūdzētāja). Minētā sūdzība ir nepatiesa un vēl vairāk, domāju, ka tas ir nekrietns konkurentu pirksts.
Agnese nav tikko no skolas sola un ne būt nav iesācēja šajā jomā varu to apgalvot kā viena no pirmajām klientēm.
Turklāt, Agnese ir ne tikai apguvusi šo permanentā grimma procesu, viņa ir ieguvusi sejas estēta kvalifikāciju un vēl daudzas citas, kas komlektā viena otru papildina un padara jebkuru procedurū patīkamu un fantastisku.
Ja viņa būtu tik slikta meistare, vai es, ierodoties LV dotos pie viņas uz procedūrām, ņemot līdzi vēl savas draudzenes? Nedomāju viss! Bet realitātē ir tā, ka es ik reizi ierodoties LV kopā ar savām draudzenēm dodos pie Agnese, jo tas ir ne tikai izbaudīts process, bet lieliski pavadīts laiks un relaksējoša atpūta!

Neieteiktu nevienam šaubīties par Agneses spējām paveikt savu darbiņu kvalitatīvi.

p.s. Ja jau šī "kliente" ir tik neapmierināta, tad kāpēc Agnese to nezina? Viņa vienmēr katram klientam pārzvana pēc veiktajām procedūrām, tātad, ja kāds būtu neapmierināts, viņa to zinātu pirmā, bet diemžēl neko vairāk par rūgtumu par nepatiesu apmelojumu viņa nav saņēmusi.
Apmelotājai būtu jākaunās!!!

M maijksons 17.07.2014

Es ari velos, komentet un izteikt savu viedokli par Agnesi Ulasi.Varu pateikt tikai vienu, katram cilvekam dzive ir sava vieta un Agnesi ir sava vieta, es tetuveju pie vinas uzacis un jutos laimiga.Vina ir ne tikai labs meistars, bet arii superigs cilveks.

S sabine spelmane 30.07.2014

Hmm... ja jau viss kārtībā ieliekat tak meitenes bildes, kur redzams viņas darbiņš! Un jautājums, kāpēc no Tinliana.lv mājas lapas pazudusi galerija ar saviem darbiņiem???? Pirmo reizi, kad lasīju sūdzību vēl bija, tikai kad sāka atsaukties meistares klienti, tika galerija izņemta no mājas lapas. Ja jau tik labs meistars, tad tieši rādiet, un pierādiet ka labi veic savu darbu, lai cilvēki redz, ka savu darbu labi dara, es nepazīstu šo meistaru un klientus, bet lasot sudzibu un komentārus, tad arī tāds mans spriedums!

E Eva Savele-Gavare 30.07.2014

Vai Jūs pie katra sava komentāra un viedokļa klāt pievienojiet bildi?

S Sabine Spelmane 31.07.2014

Ne, es jau nepar ko nesūdzos un nestastu, ka viņa savu darba dara labi, esmu objektīvs vērtētājs, jo Jūs sakat ka perfekti viss, tad parādiet, lai citi cilvēki nešaubās un nebaidās pie viņas doties! :)

p.s. kā jau minēju, kāpēc tad izņēma galeriju no savas mājas lapas, ja jau tie darbi būtu labi, tad tieši vajadzētu ādīt cilvēkiem, lai redz, ka viņu kāds apmelo! :) bet redz ka viņa pati par to šaubās, ja jau liedz cilvēkiem redzēt savus darbus! :)

I Irina j 29.08.2014

Esmu tetuvejusi uzacis pie Agneses, un esmu viņas darba koleģe. Gribu velreiz teikt viņai milzigu paldies, par skaistam uzacim, lielisku atteiksmi, un rūpem.Viņa ir lielisks meistars un cilveks. Zel protams ka viņa tik tuvu ņem pie sirds so apmelošanu, kas te sarakstits, un šobrid ir sagrauta morali, lidz ar to arī izņema bildes no majas lapas.Bet es ceru ka saņemsies un turpinas stradāt.

A AGr 03.06.2016

Tetovēt uzacis? Kur pasaule ir nonākusi? :D

D dikens 03.06.2016

Kurš feiks te manā profilā ielīda, daudz ko "sarakstījis"!!!