www.sudzibas.lv TinLiana pretsūdzība

TinLiana - pretsūdzība

Sveiki!
Rakstu visiem tautiešiem kā informāciju par iepriekš minēto sūdzību "uzacis".
Minētā sūdzība ir nepatiesa, cieņas aizskaroša!
Ļoti žēl, ka joprojām atrodas mūsu vidū cilvēki, kas skaudības vai sautīgos nolūkos cenšas kādu nepamatoti un nepelnīti nomelnot, graujot tā cilvēka reputāciju!
Cik var saprast, sūdzības publicētājs nodarbojas ar kaitniecību savas vai kāda cita interesēs
Necenšos lobēt kādu meistaru, vienkārši vēlos panākt taisnīgumu!
Mana sieva un daudzu manu draugu draudzenes un sievas ir izmantojuši Agnese Ulases pakalpojumus iepriekš, un esmu pārliecināts, ka turpmāk arī izmantos. Vel vairāk, vēlos tieši ieteikt minēto meistari kā profesionāli savā jomā ar augstu atbildību un rūpēm par saviem klientiem!
Esmu pārliecināts, ka minētās Agneses Ulases esošie klienti vērtē meistari pēc miņas darbiem, nevis pēc kāda nekrietna cilvēka apmelojumiem!

I

E Eva Savele-Gavare 17.07.2014

Ņemot vērā to, ka jau 3 gadus esmu Agneses Ulases kliente un arī uzacis man ir pie Agneses ietetovētas, varu atļauties komentēt atklēti, neslēpjoties aiz segvārdiem. Minētā sūdzība ir nepatiesa un vē vairāk, domāju, ka tas ir nekrietne konkurentu pirksts.
Agnese nav tikko no skolas sola un ne būt nav iesācēja šajā jomā varu to apgalvot kā viena no pirmajām klientēm.
Turklāt, Agnese ir ne tikai apguvusi šo permanentā grimma procesu, viņa ir ieguvusi sejas estēta kvalifikāciju un vēl daudzas citas, kas komlektā viena otru papildina un padara jebkuru procedurū patīkamu un fantastisku.
Ja viņa būtu tik slikta meistare, vai es, ierodoties LV dotos pie viņas uz procedūrām, ņemot līdzi vēl savas draudzenes? Nedomāju viss! Bet realitātē ir tā, ka es ik reizi ierodoties LV kopā ar savām draudzenēm dodos pie Agnese, jo tas ir ne tikai izbaudīts process, bet lieliski pavadīts laiks un relaksējoša atpūta!

Neieteiktu nevienam šaubīties par Agneses spējām paveikt savu darbiņu kvalitatīvi.

p.s. Ja jau šī "kliente" ir tik neapmierināta, tad kāpēc Agnese to nezina? Viņa vienmēr katram klientam pārzvana pēc veiktajām procedūrām, tātad, ja kāds būtu neapmierināts, viņa to zinātu pirmā, bet diemžēl neko vairāk par rūgtumu par nepatiesu apmelojumu viņa nav saņēmusi.
Apmelotājai būtu jākaunās!!!

A Aira Reinfelde 28.07.2014

Neslēpšos aiz segvārda, jo pilnībā uzņemos atbildību par to ko rakstu. Esmu Agneses Ulases kliente, varu teikt tikai labus vārdus un esmu pilnīgi apmierināta ar viņas darbu! Esmu pārliecināta, ka sūdzības rakstītāja nav Agneses kliente, bet gan skaudīga konkurente vai kolēģe. Agnese ir sertificēta meistare, kas dara savu darbu ar prieku un atbildības sajūtu.