www.sudzibas.lv Timberland, Sportland Neizturīgi apavi Timberland Field Trekker

Timberland, Sportland - Neizturīgi apavi Timberland Field Trekker

Maija beigās nopirktiem Timberland apaviem jau ap jūlija vidu bija sācis atdalīties audums iekšpusē, pie papēža. Drīz vien arī vienam no apaviem diegi sāka līst laukā. Ap augusta sākumu tam pašam apavam mazā pirkstiņa vieta sāka izdilt. Apavi netika nēsāti katru dienu un arī kad tika nēsāti, tad nekādi gargabali netika pieveikti. Pēc zoles var redzēt - tā nav sākusi redzami dilt. Iesniedzu veikalā pieteikumu naudas atmaksai. Solija atbildi 2 nedēļu laikā. Noteiktais datums pagāja bez jebkādas ziņas no uzņēmuma puses. Piezvanīju, teica ka naudu atpakaļ nedod - var samainīt pret tādiem pašiem vai pret dāvanu karti. Apgalvoja ka apavi tā sākuši izjukt jo nav kopti - putekļi ir veicinājuši apavu izjukšanu: d pēc viņu loģikas ik pa pāris dienām mazgājot apavus veļasmašīnā - viss būtu pa smuko. Šie ir jau otrie apavi no timberland kas nokalpo super īsu periodu. Ir nēsāti gan ecco, gan salomon, gan nike, gan hi-tec, gan nezināmas izcelsmes apavi. Šitik švaka Cenas/kvalitātes attiecība nav piedzīvota. Apavi ar atlaidi maksāja 66€, pilna Cena pie 110€ un ir pozicionēti kā pārgājienu apavi.

K

Oskars Oskarsons 09.09.2020

Nu, man arī Timberland zābaki praktiski izjuka pēc vienas sezonas normālas valkāšanas. Tā ka tās firmas apavus es točna vairs nepirkšu. Tad labāk nopirkt 3 noname pārus tā vietā, paļubomu ilgāk ies kopumā.

V Viktorija Demčenko 20.02.2024

Šeit pat nesanāca sezonu nostaigāt.🫣