TILMANSTONE SALADS - UZMETĒJI

Visiem neieteiktu uzrauties uz šādu sludinājumu -

Vakances Anglijā, darbs noliktavās:
Darbs noliktavās un fabrikās kuras pako visu priekš lielveikaliem. Tas ir konvejera tipa darbs, kur galvenie darba uzdevumi ir šķirot, pakot, fasēt. samaksa 6.08 gbp/h. dzīvošana tiek nodrošināta maksā 50 gbp nedēļā. transports uz darbu 5 gbp. Kā arī no Latvijas mēs organizējam mikroautobusu kas aizvedīs Jūs tieši līdz mājai kurā dzīvojat. Darba devējs ir Anglijas aģentūra.Minimālas angļu valodas prasības
Info par vakanci: 29821145

kurš atrodas http://www.xn--darbsrzems-yfb4t.lv/darbs…

Janvāra beigās būdams LV piezvanīju uz to LV numuru, kurš norādīts sludinājumā - trubu pacēla kaut kāds večuks. Pajautāju vai darbs ir regulārs uz ko viņš man atbildēja - ,, Kā tad tu samaksāsi par istabu? ,, Buss iespējams nogādā pareizajā vietā, bet viņš par to jautāja 120 ls. Mēs ar vēl vienu cilvēku aizbraucām uz norādīto adresi ar citu busu pa 80 Ls - tā ir tāda balta paliela mājiņa, kurā ir ļoti daudz istabu - mums laikam bija kāds 17. nr istabiņai. Kad mums ierādīja istabiņu mājas iemītniekiem jautāju kā ir ar darbiem uz ko viņi atbildēja, ka jau nedēļu ir klusums un visi no turienes laižās projām. Par istabiņu vēl toreiz prasīja depozītu 100 gbp. Mēs nekavējoties atradām citu dzīvesvietu daudzreiz normālākos apstākļos. Beigās sazvanījām menedžeri ar kuru bija norunāts parakstīt līgumu - viņš tomēr atbrauca uz mūsu sameklēto dzīvesvietu un parakstījām līgumu. Nācās viņam zvanīt regulāri katru dienu un jautāt par darbu - kā rezultātā apmēram mēneša laikā mēs nostrādājām kādas 30 - 35 h īsti neatceros - beigās viņš vispār necēla klausuli. Piezvanījām viņam no cita nr un viņš pacēla un paskaidroja, ka tagad mums transports uz darbu jārunā pašiem, tur autobuss neiet - ir vajadzīgs kāds cilvēks ar mašīnu un pašiem jāzvana uz pakotavu un jājautā par darbu, lai gan parasti to jādara viņam, jo pakotava parasti zvana uz aģentūru (menedžerim) un saka, cik cilvēkus viņiem uz to dienu vai nakti vajag. Līdz ar to es sapratu, ja mēs neīrējam pie viņiem tajā ūķī istabiņu + vēl atbraucām ar citu busu - viņi mūs uzmet - a tie cilvēki, kuri īrē pie viņiem istabiņas saņem drošvien tik daudz, lai samaksātu par istabiņu un nopirktu kaut ko paēst, kas var protams meklē kaut ko citu, bet citiem nekas neatliek kā dzīvot pa grašiem.

K

T Tautietis 03.06.2012

Šitas pats sludinājuma teksts par darbu ārzemēs visu laiku tiek pievienots draugiem.lv domubiedru grupā "Darbs ārzemēs". Uzraksti tur un nosauc lietas īstajos vārdos. Pēdējo reizi sludinājums pievienots 31.maijā, bet, ja pastaigāsi pa lapām, tad redzēsi, cik "apbrīnojami" bieži šitie cirpēji meklē sev aitas :)).

T Tautietis 03.06.2012

Sorry, ka īkšķis komentārā uz leju, manā versijā tas bija uz augšu :D!

P pfffffffffff 06.06.2012

Es nesapratu, kaut kur bija minēts par garantētajām stundām? Kas jums ir uzmetis? Red Eagle vai Tilmanstone Salads?
Es pats Tilmanstone Salads uz līguma strādāju, vot man ir garantētas stundas. A pie aģentuuras (juusu gadiijumaa), nekas netiek garanteets.

V voody 07.06.2012

daudzas šada veida kompānijas čakarē..

D Dace Datta 04.07.2012

Čakarē ne jau tie Tilmansalads, bet privātpersona Aivars no LV!

L Lady_forever@ 14.12.2012

uz shadiem nr. neuzkeraties, brauciet pashi un rikojaties pasi, . jau 4 meneshus te stradaju...sikaka info par so darbu kas pasham butu jaizdara varat piezvanit man +447423602001...neesmu tas cilveks, kas melos par visu. taka drosi zvaniet jautajiet, vai uz dr.lv Ivita Kuzmina, vai e-pasta [slēpt]@inbox.lv.

ja velaties seit ierasties, palidzesu par velti!!!

L lv1991 22.04.2013

tas jau vēl nav viss. man radinieks atbrauca uz uk, strādāt uz tillmanstone salads. darbs jau bija sarunāts pirms braukšanas un darbs ar. aizbrauca, iestājās, sāka dzīvot utt, viss likās normāli līdz brīdim kad naktī no matrača sāka ārā līst blaktis..un ne jau viena vai divas, bet bariem. iedomājaties, pilna gulta, drēbes...pat pa sienām un aizkariem rāpoja..tas jau vēl nekas...atbraucot, par māju tika iemaksāts depozīts 50 mārciņas un bija sanācis tā, ka projām viņš brauca tika svētdien, bet par īri ir jāsamaksā 5.dien. tā nu no viņa tika izvilināta īre par nākamo šo nedēļu kuru viņš te nemaz nedzīvoja.

ir dzirdēts arī, ka līdz ko cilvēki aiziet no Ģirta piedāvātās dzīvesvietas, arī darba pēkšņi nav.

L Lady_forever@ 26.04.2013

Sveiki Tilmanstone salads stradaju jau 9 menesi...atbraucu ne caur sludinajumu, pati vien visu dariju...saucamaja ziemas perioda grutak ar darbiem...tagad tik saksies, nesudzos...
atri apradu ar situaciju, neviens mani piecakarejis, , ,

tagad dabuju grafiku un stardasu pec ta... un attieksme ar patiik. es stardaju tur kur man tiik...esmu sapazinusies pietiekami...

neuzkeraties uz tiem kas liek sludinajumus, ja caur viniem brauciet-tiekat stardat, tad jadzivo kur vinji saka, jastarda kad vinji saka, labak bez starpniekiem, caur pazinjam...pashi varat zvanit, stardat kad velaties utt.

caur starpniekiem, kuri izkas naudu tik, labaka gadijuma stardasiet PREP ceha, kur minimums diezgan biezhi 4h nju gadas pa 7-9h ar...uzmanaties...varu sniegt info ja kadi jautajumi, palidzesu(piedavaju tik palidzibu, lai izprastu situaciju)...mans [slēpt]@tvnet.lv vai nr. +4407591240420