Tille Šūšanas un apģērbu labošanas pakalpojumi T/C DOLE - Nelaipna apkalpošana

Griezos apģērbu labišanas darbnīcā Tillē Dolē pie šuvējas Oksanas ar lūgumu saīsināt kleitas garumu. Kad tika nomērīts vajadzīgais garums. Kleita-bez oderes, apt. 1,4 m malas platumā. Sākās samaksas (eur10) un izpildes laika noformēšana. Kad pajautāju, kāpēc tik dārgi, tad sākās nelaipnības un skarbs atteikums ar ieteikumu meklēt citu šuvēju. Teicu, ka man ir izdevīga šī vieta, biju ar mieru maksāt, Oksana saplēsa sākto norēķinu dokumentu un nelaipni atkārtoja savu sakāmo. Cenrādī bija norādītas cenas par šo pakalpojumu ar ļoti lielu diapazonu no līdz, kas ļāva šuvējai noteikt savu cenu.

I

B Baterija 12.08.2019

Dāmas strādā labi un nav neviena negatīva komentāra. Bet tas laikam atkarīgs no paša klienta.

I Ieviņa K 12.08.2019

Karina Pašetkina - Плохой сервис

Не советую обращаться к этому косметологу. Цены указанные на ее сайте отличаются от того, что после процедуры называет косметолог. Спросила почему такая цена, а на сайте другая? То услышала невразумительный ответ. (эти же уколы делала раньше у другого косметолога. (по причине ее отъезда обратилась к карине пашеткиной) . Кушетка повёрнута так, что все происходит за вашей спиной и вы не видите, что она открывает. И открывает ли вообще. От такого подхода давно отвыкла. Больше не поеду и никому не советую.

Kolta 12.08.2019

Par baltu velti neviens neko neatšuj.

⛔️ 12.08.2019

Ļoti labs serviss. Kad manām dārgākajām apenēm izira caurums, ka pauti veļas ārā, aizlāpīja kā pienākas un bez uzcenojuma.