www.sudzibas.lv Tikai Karotes zupu restorāns Maldina klientus ar neesošām zupām!

Tikai Karotes zupu restorāns - Maldina klientus ar neesošām zupām!

Pēdējo divu nedēļu laikā esmu apmeklējis zupu restorānu Tikai Karotes 3 reizes. Divas reizes biju Rīgas Plazas restorānā, trešo reizi Alfas restorānā. Vēlējos nopirkt zupu soļanku, bet abās reizēs Rīgā Plazā šī zupa nebija pieejama. Tāpat vēlos uzsvērt, ka arī dažas citas zupas un kokteiļi šajā restorānā nebija pieejami. Savukārt, restorānā Alfā kur biju vienu reizi soļanka bija pieejama, bet nebija pieejama graudu maize. Šī tendence, kad kaut kas nav pieejams ir novērota gandrīz vienmēr. Tāpēc jādomā, ka zupu restorāns Tikai Karotes piedāvā lielu sortimentu kuru paši nespēj nodrošināt, bet tiešā veidā MALDINA KLIENTUS.

V

M Maija. 10.09.2018

Man nepatika apkalpošana. Vakardien bija tehniskā pauze, pagāja noteiktais laiks, tad redziet viņiem nav saldējums. Saprotams, ka negrib apkalpot klientus, bet tomēr nedrīkst tā apkalpot. Pirmo reizi redzu tādu apkalpošanu. Pati strādāju ar klientiem un ne reizi tā vēl nav bijis... Biju dusmīga un reizē vīlusies, kad netiku pie kārotā...