www.sudzibas.lv Tik Tak Nējiet tur strādāt

Tik Tak - Nējiet tur strādāt

Sveiki!Isi sakot nevienam neiesaku tur iet strādāt. Tevi izspiedīs kā lupatu un paldies pat nepateiks.Profesionālie "pavāri"Ilze ar "šefpavāri" Līgu priekšgalā bendē nost visus.Tur viss ir tik lielā dirsā ka pašai direktorei jāstrādā virtuvē un ufetniecej jātaisa salāti un karbonādes.nu tas tā,bet fakt tāda ka Tu tur strādā 12h un jā Tev par to maksā,bet ja Tev darba ir vairāk un Tu paliec ilgāk(jo slodz ir liela un jāgatavo daudz un palīgu Tev nav,jo naudas arī šiem nav),piem nostrādā 14 h,Tev par tām virsstundām netiek maksāts. Tev vel atnāk un pasaka "Ko Tu nepaspēj visu laikā",lai gan pašas tajā laikā strādā līdz 22:00,nevis 17;00 vai 19;00, un viņām pa tā h tiek maksāts .a Tev vel dirš virsū. Mana darba vieta vienmēr ir bijusi kārtībā un strādāju arī ļoti ātri,bet pa 3 menešiem tik vienu paldies esmu dzirdējusi. Šausmīgi asinsūcēji!!!!!! Un galvenā jau šefpavārīte ar zaļi pieaudzētiem nagiem,kura nemāk tehnoloģiskās kartes sastādīt un nevisai garšigi gatavo.Tev brauc pa smadzenēm kā astfalta rulis...Jā viņi Tev var skatīties acīs smaidī un teikt ka Tevi gaida izauksmes iespējas ,kkur būt par vadītāju utt,tās ir muļķibas,viņi visiem to saka.jo cilvēks tupi tic.,strādā un strādā bet nekā,jo Līga nepieļaus lai Jūs kkur tiktu par vadītāju, un vispār Plazas virtuve tika aizvērta jo nav pavāru kas strādā,tur noņēn trauku mazgātājas un paši mēs pavāri gatavojām,pieņēmām preci,mazgājām traukus utt,un par ko par viena pavāra algu,kuru Tev vel neizmaksā par garajām h ko pisies pie viņiem tai netīrajā Duntes ielā.nu Tema sekojoša,ja gribas nosirmot atrak kā vaig un sabojāt savu vesalību gan meitenes,gan zēni-tad šī ir īstā vieta Jums.P.S. un tur ārstiem vietējā kafeinīcā dod 4 dienas vecus produktus-viss kas atnāk atpakaļ no Rīga Plaza,Kazino un Valdemāra ielas viss tiek krāmēts vienā ledusskapī un pa bišķim atdots ārstiem,kas iet Duntes ielā ēst viņu kafejnīcā!!!!

S sisoma 17.10.2015

PILNĪGI PREZĪCI, KATRS VĀRDS -TAISNĪBA!