www.sudzibas.lv Tiger shop Neglīta attieksme pret darbinieci

Tiger shop - Neglīta attieksme pret darbinieci

Decembrī, pirms Ziemassvētkiem gadījās redzēt ainu, kur jauna meitene-pārdevēja (melniem matiem) apkalpoja pie kases ārzemnieci. Meitene kases aparāta kļūdas dēļ kaut ko ne tā izsita, to čeku pusei preču vai kaut ko, bet pārējām pirkuma lietām nē un ārzemniecei nācās maksāt ne tā kā viņai bija ērti (gribēja ar karti, bet prasīja skaidrā maksāt, ja nemaldos). Pēc brīža atsteidzās augstākstāvoša darbiniece (sieviete ap 40, melni mati, čolka uz pieres) un sāka meiteni mācīt, prasot, kas tad te notika, vicināties ar rokām. Šī dāmīte dusmīgi izrunājās pret jaunāko pārdevēju, nepievēršot uzmanību tam, ka aiz letes stāv pircēja, kas nesaprot latviski. Dusmīgā darbiniece neatvainojās pircējai un neko nepaskaidroja, kas notika, bet vaibstīdamās nolika kartes aparātu un prasīja vadīt pin kodu. No malas nesmuki izskatījās, ka vecākā darbiniece bruka virsū jaunākajai par šo misēkli, aizmirstot, ka pircējs gaida, kad beidzot varēs normāli samaksāt un iet prom ar saviem pirkumiem.